Студентка-медійниця візьме участь у програмі Еразмус+

22 Січня, 2024

Магістрантка ОП «Цифрові медіа, рекламні та PR-комунікації» Юлія Сотула вирушить до Латвії в межах проєкту академічної мобільності у сфері вищої освіти. Там вона буде навчатися у Відземському університеті прикладних наук із 1 лютого до 30 червня 2024 року.  

 Координатором програми призначено старшу викладачку кафедри журналістики, реклами та PRтехнологій Світлану Коваль. Відповідне рішення затверджено в наказі ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького «Про міжнародну академічну мобільність здобувачів вищої освіти за програмою Erasmus+КА171».

За словами студентки, її завжди приваблювало вивчення інших мов та культур, тож поїздка якраз дуже доречна для розширення цих інтересів. Також доволі цікаво побачити європейську модель навчання та на практиці дізнатися, чим саме вона відрізняється від вітчизняної. Наразі, крім базового збору документів та дозволів, вона почала також вивчати латиську мову.

 «Життя закордоном, без друзів та рідних, як на мене, великий челендж. Впевнена, що в нових умовах зможу набути не лише професійний, а й новий життєвий досвід», − зазначає Юлія.

«Erasmus+»− це ініціатива Європейського Союзу у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту, до участі в якій активно долучаються наші студенти. Минулого року в межах проєкту студентка 3-PR курсу Карина Нездолій побувала в Естонії, а кількома роками раніше в межах молодіжного обміну Артем Новіков відвідав Іспанію.

Авторка: студентка 2-Ж курсу Ольга Ярмолич

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

29 Грудня, 2019
Єва Кравчук: Новий рік – це як понеділок, як чистий листок, із якого можна почати все спочатку

 Єва Кравчук, студентка-магістрантка першого курсу спеціальності «Журналістика (Медіакомунікації)». 2019 рік був для неї багатим на втілення мрій, насиченим і переломним….

17 Листопада, 2023
Сайт-візитівку студентського радіо презентували на кафедрі журналістики

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького продемонструвала сайт-візитівку студентського «Радіо ЧНУ» в День працівників радіо,…

27 Грудня, 2019
Анна Ярошенко: Найкращий час для змін у житті – це зараз

Анна Ярошенко, студентка 1-Ж курсу. 2019 рік уважає переломним у своєму житті. Про вибір фаху не шкодує, наступний рік хоче…

15 Листопада, 2015
Тетяна Козловська: «Я бачу не якусь річ, а її деталі, вони мене надихають»

  «Вічність на півгодини» – таку назву має збірка віршів Тетяни Козловської, студентки-журналістки, яка навчається на другому курсі. Дівчина каже, що…