Студенти-медійники взяли участь у науковій конференції

23 Травня, 2024

Засідання секцій «Журналістика» й «Реклама та PR у медіагалузі» відбулося 23 травня на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій у межах роботи XХVⅠ Всеукраїнської студентської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми природничих та гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених» «Родзинка 2024».

Тематика досліджень охоплювала коло важливих питань, студенти під час виступів продемонстрували вільне володіння темою, уміння дискутувати та аргументовано обстоювати власну позицію.

«Я вважаю, що така конференція є важливою, адже кожен, хто брав участь, зміг зануритися глибше в тему й дослідити її, а результатами поділитися з іншими», – прокоментувала студентка 3-PR курсу Надія Січкар.

За підсумками роботи засідання буде підготовлено збірник матеріалів XХVⅠ Всеукраїнської студентської наукової конференції молодих учених.

Юлія Шиш, студентка 3-PR курсу
Фото: Олександра Гончаренко, студентка 2-PR курсу

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

6 Грудня, 2023
Викладачка кафедри журналістики Світлана Коваль пройшла міжнародне стажування в Чехії

Освітня поїздка відбулася в межах проєкту «Підвищення якості навчання молодих журналістів в Україні», який здійснює чеська громадська організація «Асоціація з…

16 Жовтня, 2021
Теми кваліфікаційних робіт за 2021-2022 н.р.

До вашої уваги – теми кваліфікаційних робіт ОС “Бакалавр” спеціальності 061 “Журналістика” денної та заочної форм навчання за 2021-2022 н.р.

10 Березня, 2023
Студенти-медійники відвідали зустріч із Деніелом Джеймсом Смітом

Студенти кафедри журналістики, реклами та PR-технологій мали змогу поспілкуватися з американським журналістом у межах проєкту «Голос. Україна. Ротарі». Захід відбувся…

25 Лютого, 2021
«Церква – це найконсервативніший суспільний інститут», – Андрій Шиманович

Зустріч з Андрієм Шимановичем, настоятелем храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, викладачем Черкаського національного університету пройшла на кафедрі журналістики, реклами…