Випускники 2016 року

Випускники 2016 року

Віта Кавун – головний редактор у районній газеті “Вісник Золотоніщини”. Життєве кредо: “Завжди зважай на людський фактор. Він присутній в усіх справах, діях, рішеннях”. Бажаю не розчаруватися у здобутій професії, отримувати гідну плату за журналістську роботу і ніколи не пошкодувати, що стали медійниками. Успіху вам і натхнення.

Олександр Цабій – журналіст на ТРК ВІККА. Моє кредо – стався до людей так, як би ти хотів, щоб вони ставилися до тебе. Хотів би порадити студентам послухати трек AWOLNATION “Run”

Олександр Цабій – журналіст на ТРК ВІККА. Моє кредо – стався до людей так, як би ти хотів, щоб вони ставилися до тебе. Хочу порадити студентам послухати трек AWOLNATION “Run” та зробити висновки.

Яна Лимаренко – редактор телебачення філії НТКУ Черкаська регіональна дирекція “Рось” та спеціаліст по роботі з громадськістю в КП “Дирекція парків”. Студентам бажаю головного: терпіння і регулярно пити вітаміни.

Назарій Вівчарик – відповідальний редактор інтернет-видання “Прочерк”. Моє кредо: “Без сумнівів і ремінісценцій! Звісно бажаю успіхів на цій не дуже вдячній журналістській ниві! Бажаю бути впертими, цілеспрямованими, наполегливими в досягненні своєї мети Ну і щоб кожна виконана робота не йшла в конфлікт з вашими внутрішніми переконаннями А взагалі журналістика передбачає щоденне поповнення багажу знань в УСІХ сферах Тож сил і наснаги!

Єлизавета Ноздріна – прес-секретар обласного відділення партії “Батьківщина”. Найяскравіший спогад пов’язаний з університетом – це поїздка з філологами до Буцького каньйону. Було дуже цікаво. Я тоді вже вдруге для себе вирішила відправитися у подорож нашою країною. Бо такі красоти, аж дух захоплює, треба бачити на власні очі.