Студенти-медійники дізнались, як заробити чверть мільйона

25 Квітня, 2023

Тренінг «Як заробити чверть мільйона гривень в Instagram» провели випускниця-піарниця Тетяна Завгородня й таргетолог Владислав Коваленко. Захід ініціювала кафедра журналістики, реклами та PR-технологій.

Спікери розповіли про створення інстаграм-сторінки, яка може охопити максимально широку аудиторію.

«Контент – це завжди тести. Як би глибоко ти не досліджував аудиторію, ніколи не вгадаєш її точну реакцію на продукт. Ми повинні постійно пробувати щось нове. Аби люди не йшли до конкурентів, треба весь час їх дивувати», – поділилася смм-фахівчиня диджитал-агенції повного циклу «Strilka» Тетяна Завгородня.

Спікери розповіли майбутнім  медійникам про основні правила та особливості оформлення сторінки в соціальній мережі «Інстаграм» і звернули увагу на фактори, які допоможуть виокремити свою організацію серед інших. Також поділились досвідом, як збільшити охоплення аудиторії та обсяги продажу.

Таргетолог Владислав Коваленко проінформував студентів про способи ефективного просування продукції в соціальних мережах й наголосив  на тому, із чого починати свій шлях. Владислав наголосив на  таких аспектах: як влаштовані рекламні показники, як рахувати окупність, що впливає на результат.

«Для студентів таке спілкування є дуже корисним. Адже рекламники-практики, наші потенційні стейкхолдери, поділилися унікальними порадами з власного досвіду. А майбутні медійники отримали практичні «strilku» для своєї подальшої професійної роботи», – наголосила доцентка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Ольга Федоренко.

Тетяна та Владислав також підготували практичне завдання. Студенти мали змогу умовно оформити сторінку вигаданого ними ресторану, а тренери проаналізували різні варіанти оформлення й зазначили помилки.  «Зустріч була дуже цікавою та продуктивною. Сподобалось, що вся інформація проілюстрована реальними прикладами. Я усвідомила, що створити свою справу можна і без великих коштів. Головне – мати бажання й підтримку», – поділилася враженнями студентка 2-ВБ курсу Віталіна Скороход.

Автор: студент 1-Ж курсу Денис Непогодьєв
Фото: студентка 2-PR курсу Наталія Бондар

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

23 Жовтня, 2021
День рекламника відсвяткували в ННІ УФСК

Всеукраїнський день працівників рекламної сфери відзначили в Навчально-науковому інституті української філології та соціальних комунікацій. Кафедра журналістики, реклами і PR-технологій організувала…

27 Листопада, 2019
Олена Фесенко: «Секрет вдалого інтерв’ю – знати більше, ніж людина сама пам’ятає про себе»

Журналістка ТРК «ВІККА», магістрантка-медійниця Олена Фесенко завітала до першокурсників-журналістів та розповіла про всі тонкощі проведення інтерв’ю. Подія відбулася 26 листопада….

24 Лютого, 2021
Студенти-журналісти та рекламники відвідали тренінг із медіаграмотності

У межах проекту Erasmus+ DESTIN апробовано один із модулів онлайн-курсу з медіаграмотності «Медіавакцина».Під час тренінгу обговорювали різні види медіабрехні та…

15 Листопада, 2019
До студентів-журналістів завітала Ірина Філенко

Випускниця-медійниця кафедри ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького провела лекцію для студентів третього курсу спеціальності «журналістика»….