Антон Таран: У новому році найбільше хочу подорожувати, оскільки подорожі змінюють людину на краще

17 Грудня, 2019

Антон Таран, студент третього курсу спеціальності «Журналістика». 2019 рік хлопець уважає вдалим, адже йому вдалося змінити звичний ритм життя, спробувати заробляти гроші. Сформував нові фахові навички, що допомогли здобути перші професійні перемоги.

 • Чим запам’ятався Вам 2019 рік?

У 2019 році мені найбільше запам’ятався проміжок часу, який я провів у Польщі. Це були три місяці, які я прожив за тисячі кілометрів від дому. Ми з друзями працювали за кордоно м, на будівництві, спочатку це було важко не тільки фізично, а й морально, проте через місяць я вже звик, «втягнувся» й отримував задоволення від кожного дня.

 • Які професійні й особисті досягнення 2019 року Ви можете відзначити?

Із професійного боку у 2019 році я навчився працювати з відео, знімати його, монтувати, створювати готовий продукт. Ці навички вирішив реалізувати в конкурсі відеоісторій українського кінодраматурга Олега Прокопенка. Наш із Русланою Костенко фільм посів друге місце. Несподіванкою для мене стало третє місце в І етапі Всеукраїнської олімпіади з журналістики.

А з особистісних досягнень – за власні кошти я відправив своїх батьків на відпочинок. Мені здається, що їм було неймовірно приємно.

 • Чи любите Ви процес підготовки й святкування Нового року?

Я серед того маленького відсотку людей, які взагалі не люблять свято «Новий рік». Тому й процес підготовки мені не подобається, я можу допомагати рідним, але я не люблю й не розумію цього взагалі.

 • Як створюєте новорічний настрій?

Взагалі я дуже позитивна людина, тому створювати якийсь новорічний настрій мені не потрібно, я завжди намагаюся бути на позитиві.

 • Що для Вас особисто означає Новий рік?

Для мене особисто це просто новий період, час, за який я маю виконати все заплановане та навіть більше. Пізнати щось нове, здобути щось, стати кращим, ніж учора.

 • Чи згодні Ви з думкою, що Новий рік – це олів’є, шампанське, «Іронія долі» чи «Сам удома»?

Ні, не згоден, у нашій родині на Новий рік олів’є дуже рідко готуємо, із шампанським частково згоден, оскільки дуже рідко його вживаю, часто саме на Новий рік. Фільм «Сам удома» – це більше різдвяний фільм, ніж новорічний. А «Іронію долі» я взагалі жодного разу не дивився.

 • Чи здійснювалися Ваші новорічні мрії?

Існує новорічна традиція із загадуванням бажання, я декілька разів загадував бажання, проте не записував, тому не пам’ятаю, чи здійснилося воно чи ні. У мене інша традиція: перед Новим роком я записую на ватмані 100 своїх бажань і планів на наступний рік і поступово за рік намагаюся їх виконати.

 • Які традиції святкування Нового року збереглися у Вашій родині?

У нашій родині це суто сімейне свято, ми разом зустрічаємо Новий рік, слухаємо промову Президента, а після дванадцятої години кожен може піти святкувати до друзів.

 • Яким Ви уявляєте ідеальне перше січня?

Мабуть, коли перше січня починається о 9-ій годині, ти йдеш до спортивного залу, потім гуляєш десь із друзями, можливо, кіно, ролики, ковзани, і вечеряєш із родиною. Але зазвичай після святкування я сплю і їм увесь день.

 • Чого Ви чекаєте від 2020 року?

Як я вже казав, я написав усі своїх плани на 2020, тому сподіваюся, що виконаю все заплановане. Найбільше хочу подорожувати, оскільки подорожі змінюють людину на краще.

 • Чого б Ви хотіли побажати собі в Новому році?

Виконати всі свої плани, та навіть більше. Стати кращим, покращити свою фізичну форму, своє тіло. Відвідати Дубай (це моя мрія), полетіти на море з друзями, менше витрачати на одяг, проводити більше часу з сім’єю, любові щирої та взаємної.

 

Автор: Ярослав Полянецький, 2–М

Фото з особистого архіву героя

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

8 Січня, 2020
Different ways to say
30 Грудня, 2019
Нові мультимедійні аудиторії для журналістів, рекламників і PR-ників відкрили в Черкаському національному університеті

Напередодні новоріччя, 28 грудня, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та ректор ЗВО Олександр Черевко відкрили для студентів-медійників два нові навчальні…

9 Вересня, 2020
Роман Сущенко говорив зі студентами-журналістами ЧНУ про дезінформацію та фейки

Лекція «Боротьба з дезінформацією та фейками в інформаційному просторі України» відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Із майбутніми медійниками спілкувався Роман Сущенко —…

11 Грудня, 2019
Воркшоп із медіаграмотності провели магістранти для студентів-журналістів, рекламників і PR-ників

Навчальний інтенсив «Медіаграмотність — складник фахової компетентності журналіста» для студентів і викладачів ННІ УФСК провели магістранти кафедри журналістики Віталій Аністратенко…