«Ляжте та дихайте якомога ближче до підлоги», – студентів-медійників навчали безпечної поведінки

16 Березня, 2023

Тренінг «Надзвичайні ситуації: особиста безпека та робота медійника» провели для студентів-журналістів співробітники й курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України 13 березня. Захід організувала кафедра журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Студенти дізналися про історію ЧІПБ, особливості навчання й практичної підготовки курсантів та їхнє дозвілля. Також майбутні медійники отримали інформацію, як поводитися під час пожежі, повітряної тривоги, ракетного обстрілу та інших надзвичайних ситуацій.

«Ви як майбутні журналісти будете писати про події, до яких залучають пожежно-рятувальні підрозділи. Для цього вам потрібно розуміти специфіку їхньої роботи», – зазначив Олег Мирошник, перший проректор ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля, доктор наук, професор, полковник служби цивільного захисту.

Крім того, курсанти Максим Смілянець і Павло Левченко проінформували аудиторію про правила поведінки під час розливу ртуті й про вимоги до безпечних укриттів.

Олександр Нуянзін, кандидат наук, завідувач лабораторії інновацій у сфері цивільної безпеки, підполковник служби цивільного захисту, розповів про особливості практичної підготовки курсантів ЧІПБ, сказавши, що їх залучають до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій тільки тоді, коли немає загрози життю молодих людей.

«Враження від тренінгу в мене позитивні. Насамперед я не тільки отримала важливу інформацію щодо безпеки під час війни, а й дізналась цікаві та корисні відомості про те, як діяти в разі пожежі, повітряної тривоги, ракетного обстрілу, розливу ртуті», – прокоментувала студентка 2-PR курсу Анна Бондаренко.

Завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко наголосила на тому, що студентів залучають до багатьох заходів, на яких вони не лише отримують теоретичні знання й практичні навички, передбачені освітньою програмою, а й навчаються соціалізуватись, опановувати вміння, необхідні в житті.

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій

Фото: студентка 1-PR курсу Ірина Березенко

Чек-лист підготувала Аліна Костенко (2-PR курс)

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

24 Лютого, 2023
«Ліфт до успіху не працює, використовуйте сходинки», – Галина Діденко

Мотиваційна зустріч студентів-медійників із Галиною Діденко, випускницею кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, менторкою-комунікаційницею Всеукраїнського проєкту «СпівДія заради Дітей» відбулася 20…

3 Січня, 2020
Масштабні пожежі в Україні

Зношеність матеріальної бази й обладнання, порушення правил безпеки та людська безпечність призводять до надзвичайних ситуацій на складах, підприємствах та в…

20 Травня, 2021
Open Day проекту Erasmus+ DESTIN відбувся на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій

День відкритих дверей проекту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» відбувся на кафедрі журналістики,…

1 Листопада, 2022
Основна умова реалізації чоловіка – успішна кар’єра

Публікуємо цикл авторських матеріалів Наталії Черкашенко «Гендерні стереотипи очима сучасного студентства», підготовлених на основі проведеного нею  соціологічного дослідження* Дехто може вважати, що…