Воркшопи для вдосконалення української мови провела Тетяна Бондаренко

11 Грудня, 2023

Інтерактивні зустрічі для співробітників ІТ-компанії «CHI Software» і для відвідувачів української біотехнологічної компанії «Біофарма» провела Тетяна Бондаренко, кандидатка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, засновниця проєкту «Mova_v_trendi».

Перший воркшоп «Навчаємо(ся) української разом» проведено для ІТ-компанії «CHI Software». На вебінарі учасники розглянули важливі речі для вдосконалення власних українськомовних комунікацій, зокрема виправили найпоширеніші помилки, навчилися правильно наголошувати слова, збагатили свій лексичний запас.

Найцікавіші підказки, що допоможуть у спілкуванні українською, збережено в дописі про воркшоп на сторінці «CHI Software».

Учасниками другого воркшопу «Напиши на руці: «Українська – мова моєї крові» стали відвідувачі Біофарми – студенти Черкаського державного бізнес-коледжу. Тетяна Григорівна поділилась мовними цікавинками, розповіла, як правильно вітатися українською, наголосила на формах мовного етикету. Разом зі слухачами з’ясували, як перейти на українську, розглянули новий правопис та його особливості. На завершення учасники записали трендовий ролик для ТікТоку.

Учасники обох воркшопів, працюючи над завданнями, були в захваті, емоційно реагували, охоче виконували вправи. Про це повідомляють на сторінці інстаграм компанії. Тетяна Бондаренко розповіла, що основною місією цих занять було надання унікальних відомостей про мову, рекомендація лайфхаків для її вивчення, зацікавлення всім українським.

Авторка: студентка 1-Ж курсу Анастасія Донець

Фото: студентка 2-PR курсу Олександра Гончаренко

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

25 Квітня, 2023
Студенти-медійники дізнались, як заробити чверть мільйона

Тренінг «Як заробити чверть мільйона гривень в Instagram» провели випускниця-піарниця Тетяна Завгородня й таргетолог Владислав Коваленко. Захід ініціювала кафедра журналістики,…

8 Травня, 2019
Викладачі журналістики запитали в студентів про переваги та недоліки навчання

У межах проекту «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» («DESTIN») («Журналістська освіта задля демократії в…

4 Листопада, 2022
Чому волонтерство корисне?

Я не збрешу, якщо скажу, що саме волонтерство дало мені змогу реалізувати себе повною мірою, вільно подорожувати світом, набути  цінного…

5 Січня, 2020
Залюблена в журналістську справу

Журналістика для студентки Анжеліки Музиченко – це покликання   Автор: Тетяна Мироненко, 2-М