Воркшопи для вдосконалення української мови провела Тетяна Бондаренко

11 Грудня, 2023

Інтерактивні зустрічі для співробітників ІТ-компанії «CHI Software» і для відвідувачів української біотехнологічної компанії «Біофарма» провела Тетяна Бондаренко, кандидатка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, засновниця проєкту «Mova_v_trendi».

Перший воркшоп «Навчаємо(ся) української разом» проведено для ІТ-компанії «CHI Software». На вебінарі учасники розглянули важливі речі для вдосконалення власних українськомовних комунікацій, зокрема виправили найпоширеніші помилки, навчилися правильно наголошувати слова, збагатили свій лексичний запас.

Найцікавіші підказки, що допоможуть у спілкуванні українською, збережено в дописі про воркшоп на сторінці «CHI Software».

Учасниками другого воркшопу «Напиши на руці: «Українська – мова моєї крові» стали відвідувачі Біофарми – студенти Черкаського державного бізнес-коледжу. Тетяна Григорівна поділилась мовними цікавинками, розповіла, як правильно вітатися українською, наголосила на формах мовного етикету. Разом зі слухачами з’ясували, як перейти на українську, розглянули новий правопис та його особливості. На завершення учасники записали трендовий ролик для ТікТоку.

Учасники обох воркшопів, працюючи над завданнями, були в захваті, емоційно реагували, охоче виконували вправи. Про це повідомляють на сторінці інстаграм компанії. Тетяна Бондаренко розповіла, що основною місією цих занять було надання унікальних відомостей про мову, рекомендація лайфхаків для її вивчення, зацікавлення всім українським.

Авторка: студентка 1-Ж курсу Анастасія Донець

Фото: студентка 2-PR курсу Олександра Гончаренко

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

3 Жовтня, 2022
Фотовиставка на вшанування пам’яті Героїв-Азовців відбулась у Черкасах

Родини полеглих бійців полку «Азов» організували патріотичний захід 1 жовтня у ТРЦ «Хрещатик-Сіті». Вшанувати пам’ять загиблих героїв прийшли черкащани, військові….

20 Квітня, 2021
День відкритих дверей відбувся у ННІ УФСК

День відкритих дверей для абітурієнтів відбувся у ННІ української філології та соціальних комунікацій 16 квітня. Основною метою було ознайомлення абітурієнтів…

29 Серпня, 2023
Робочі навчальні плани на 2023-2024 навчальний рік

До вашої уваги робочі навчальні плани до освітньо-професійних програм усіх курсів

24 Грудня, 2021
Артем Новіков: “Побувавши в Америці, я ще більше полюбив Україну”

Про особливості навчання в США за програмою «The Global UGRAD Program» розповів журналістам телеканалу “Антена” Артем НОВІКОВ, студент-магістрант ОП “Журналістика….