Випускники 2017 року

Випускники 2017 року

 

 Маргарита Шатненко – працюю у типографії у Польщі. Бажаю студентам-журналістам , щоб мрії про роботу на кращих телеканалах,  радіо, редакціях перетворилися на реальність. А диплом  нехай дійсно знадобиться , а не лежатиме на полиці і збиратиме пил.

 

 

 

 

Руслана Погребнякпровідний інспектор відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Нехай Ваше натхнення завжди буде з вами, творчість незмінно приносить задоволення, а отримані знання знадобляться в професійній діяльності. Робіть те, що любите, і любіть те, що робите!

 

 

 

 

Оксана Калиниченко – журналіст на відео-продакшні ІТ каналу Take It Easy (це youtube канал), до цього працювала на Новому каналі  та СТБ. Студентам-журналістам я раджу більше практикуватися. Теорія це прекрасно, але важливо уміти застосовувати її на практиці.

 

 

 

 

 

Анастасія Моргун – ЧНУ імені Богдана Хмельницького, лаборант кафедри журналістики, реклами та PR-технологій. Хочеться, щоб Ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть рушійними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей. Журналістська робота постійно належить лише добру, утвердженню незалежності і справедливості, миру і злагоді в медіасуспільстві.

 

 

 

 

Олена Лісова (Кудрявцева) – директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Друзі, наші мрії не збуваються, поки ми над ними не працюємо! Я бажаю вам ніколи не зупинятися на досягнутому, розвиватися, бути справжнім професіоналом, не йти на компроміс із своєю совістю та робити те, що ви любите і в що вірите!

 

 

 

 

Ольга Хорошко – Філія ПАТ НСТУ Черкаська регіональна дирекція. Редактор радіомовлення. Майбутнім журналістам бажаю успіхів у всіх їхніх починаннях! Бажаю, щоб навчання, а потім робота були для них не обов’язком, а – хобі. Від мене порада студентам-журналістам – багато читати, учити іноземні мови та постійно спілкуватися із успішними людьми, які надихають.

 

 

 

Антон МатвієнкоОфіцер прес-секретар прес-служби у ДПСУ. Студентам бажаю отримати знання, які їм обов’язково знадобляться у подальшому житті. А також знайти «своє», щоб потім ні про що не шкодувати.

 

 

 

 

 

 

Ірина Васюра

Власний кореспондент телеканалу “НТН”.

 

 

 

 

Антоніна Захарченко

Ірина Головка

Раніше була на посаді журналіста на телеканалі “ВІККА”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Зінченко

Зараз у декреті.

 

 

 

Лілія Радько (Шкребтій) 

 

 

 

 

 

 

 

Ольга Валяєва – нині PR-спеціаліст, раніше працювала на посаді кореспондента  Zmi.ck.ua,  УНН – Українські Національні Новини

 

 

 

 

 

 

Вікторія  Горкун – нині  не працює за фахом

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Шевченко