Випускники 2018 року

Випускники 2018 року

Тетяна Яньшіна  не працюю в сфері журналістики. “Подорожуйте, адже це іноді додає більше досвіду, аніж самі конспекти і наукові доповіді. Звертайте увагу на помилки в роботі та сприймайте поради досвідчених викладачів, вони знають як допомогти вам стати краще!”

 

Тетяна Прокопенко – працюю в маркетинговому агенстві копірайтером і контент-менеджером. “Бажаю не марнувати час й насолоджуватися цим періодом у вашому житті. А також студентам кафедри журналістики щосеместра знадобляться десятки літрів кави, наполегливість, старанність й бажання розвиватися.”

 

 

 

Каріна Титаренко  зараз я вивчаю іноземні мови для подальшого кар’єрного росту та паралельно працюю фрилансером у районній газеті. “Своїм колегам-журналістам бажаю терпіння, щоб вдало скласти всі іспити. Бажаю творчого натхнення для написання художньо-публіцистичних жанрів, більше вільного часу, аби провести його з групою, бо це найцінніше!”

 

 

 

Анастасія Кожушко  працюю Головним державним інспектором відділу комунікацій у ДФС у Черкаській області. Бажаю насолоджуватися життям під час навчання і намагатися реалізувати себе в професії вже зараз! А також вчіть фахові предмети, саме вчіть, а не відбувайте чергу. Бажаю професійно розвиватися з кожним днем все більше й більше.

 

 

 

 

 Тетяна Козловська – пишу для сайту cosmo.com.ua (журнал Cosmopolitan) та для каналу в “Телеграмі” «Я створюю в Україні». Інша частина моєї зайнятості – це копірайтинг. Я пишу рекламні тексти для соціальних мереж та сайтів. Моя перша порада студентам-журналістам – починайте себе шукати якомога раніше. Правило друге – робіть лише те, що подобається. Ну, і наостанок  слухайте та запам’ятовуйте все, що вам кажуть викладачі!

Олена Нечитайло  працює фахівцем із інформаційного забезпечення  та зв’язків зі ЗМІ у національному олімпійському комітеті Черкас.                                        “Ніколи нездаватися!”

 

 

 

Юлія Норовкова кореспондент бюро новин на “Суспільному: Черкаси”.      “Через терни до зірок”.

 

 

 

 

 

Яна Тарасенко  викладач англійської мови.                                                                “Роби лише те, що приносить задоволення тобі,  і не шкодить іншим”.

Юлія Складанюк – працює піарником і маркетологом в ІТ-компанії.             “Все вийде, якщо повіриш собі!”

 

 

Аліна Бачиш – заступник керуючого готеля «Оптіма».                                “Влаштовувати своє життя до тих пір, поки воно не почне влаштовувати тебе”.