Випускники 2019 року

Випускники 2019 року

Каріна Авер’янова – графічний дизайнер у Національній суспільній телерадіокомпанії України. “Людиною, якою Вам судилося стати, — це той, ким Ви вирішили стати”.

Ольга  Артюх  працює аналітиком у компанії з медіадосліджень “Noks Fishes”. “Одних людей труднощі ламають, а інших формують”.

Ірина Бик  працювала в інтернет-виданні «Інфоміст» журналісткою. “Мислити вчить тільки життя “.

 Ірина Гнойова працює в  ІТ-сфері. “Ми не завжди причетні до подій які відбулися, та ми завжди відповідальні за реакцію на ці події і вплив цієї ж реакції на своє життя. Той хто знає, що таке відповідальність  знає хто він”.

Віталій Гребінець – засновник студії web-розробки “Web developer Vitaliy Hrebinets”. “Сьогодні краще ніж учора.”

Владислава Громенко  – працюю фотографом, на постійній основі фотографую салон краси “Рricha” та крамницю одягу “Вe.found”. “Все що ти задумала досягти – реально отримати!”

Єва Кравчук  – журналіст-фрілансер.  “Повір у мрію, і вона повірить у тебе”.

Тетяна Кукса – фрілансер, раніше працювала в маркетенговому агенстві.  “Хочеш змінити світ – почни з себе”.

Аріна Лисенко – журналістка телеканалу “33″.  “Щоб бути зовсім позбавленим сміливості потрібно бути позбавеним бажанням”.

Таісія Матрос – редактор на новинному сайті “Телеграф”. “Що посієш, те і пожнеш”.

Світлана Небилиця – працює в інтернет-виданні “Інфоміст”. “Роби все відповідально й відразу, щоб не витрачати зайву енергію потім”.

Тетяна Недбайло – працює на телеканалі “UA:Черкаси”. “Межею наших завтрашніх звершень є сьогоднішні сумніви”.

Анна Серьоженкова  – модель, постановниця та організаторка показів. “Важко, боляче, безвихідь  терпи і йди тільки вперед”.

Олена Тютенко – помічник голови Черкаської обласної ради.  “Користуйся усіма можливостями, які з’являються!”

Дарія Шевченко – працює на телеканалі “UA:Черкаси”.  “Ніколи не здавайся, адже усе що зараз велике починалося з малого”.

Вероніка Шуляк   – спеціаліст І категорії відділу економічного розвитку та інвестування в Червонослобідській сільській раді. “Усе, що існує на світі, колись було мрією”.