XХV Всеукраїнська наукова конференція молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених»

13 Березня, 2023

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!

ЗАПРОШУЄМО

Вас узяти участь у роботі

XХV Всеукраїнської наукової конференції молодих учених

Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук  у дослідженнях молодих учених”,

яка відбудеться 26-27 квітня 2023 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. До участі в конференції запрошуються студенти закладів вищої освіти, аспіранти, молоді науковці віком до 35 років, докторанти та доктори наук віком до 40 років, чия діяльність стосується тематики конференції.

Умови участі в конференції:

1. Для участі в конференції необхідно до 1 квітня 2023 року надіслати (подати) до оргкомітету всі нижчезазначені матеріали:

  • матеріали доповіді (загальний обсяг не більше 3 сторінок);
  • квитанцію про оплату (відсканована).

2. Програмний комітет залишає за собою право рецензування та відхилення текстів матеріалів доповідей без повернення авторові.
 Детальніше на сайті: https://sites.google.com/view/rodzynka2022/rodzynka-2023

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

25 Листопада, 2019
Викладачі кафедри вивчали досвід журналістської освіти в польському університеті

Робочий візит представників кафедри журналістики, реклами та PR-технологій до Університету імені Адама Міцкевича в Познані тривав із 19 до 21…

28 Вересня, 2023
Студенти ННІ УФСК відвідали патріотично-виховний захід

Навчально-науковий інститут української філології та соціальних комунікацій влаштував доброчинний пікнік “Знайомство з першим курсом” для всіх охочих з інституту. Виїзд…

26 Жовтня, 2022
5 джерел для пошуку можливостей

Часто молодь не знає про той величезний обсяг усього цікавого та корисного, що їм доступний.  Причина проста: нам невідомо, де…

2 Вересня, 2022
Виграли грант й оплатили власне навчання

Студентки спеціальності «Журналістика», освітньої програми «Реклама та PR у медіагалузі», а також ОП «Медіакомунікації» стали переможницями проєкту «Scholarship» від «SEOquick»….