Викладачі журналістики ЧНУ обговорили новий закон «Про медіа»

9 Лютого, 2023

Викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 9 лютого  провели науково-практичний семінар, на якому обговорили новий Закон України «Про медіа».

Доцентка кафедри Олена Цапок розповіла про основні зміни в діяльності медійників, що пов’язані із новим законом «Про медіа», який набуде чинності 31 березня 2023 року. Акцентувала на оновленні професійної термінології щодо суб’єктів інформаційних відносин, проаналізувала диференціацію медіа за новим законом та специфіку їхнього ліцензування. Розкрила особливості діяльності Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення як регулятора медійного ринку. Надала важливі відомості про вимоги до контенту медіа й відповідальність за певні порушення в його продукуванні.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

8 Січня, 2020
Жіночність. Сила

Вправи жіночної Анни Половинки зі зброєю Перша допомога – це необхідні вміння та практика Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

26 Вересня, 2022
Онлайн-курс із медіаграмотності розробили викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій

Просвітницькі курси з медіаграмотності розробляли медіафахівці з українських університетів у межах реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії…

24 Листопада, 2022
Ваше життя – ваш вибір

Кожен із нас вільний у виборі свого покликання. Чоловічі та жіночі професії, обов’язки чи справи вже давно залишилися в минулому….

2 Січня, 2020
Як урятуватися від негативного впливу морозів і холодних вітрів?

У зв’язку з похолоданням українцям радять носити рукавички та просторий одяг, не палити на морозі та їсти перед виходом на…