Міжнародний правник. Стартове місце: Хогвартс

3 Листопада, 2022

Цей молодий та амбітний чоловік тямить у міжнародній освіті та проєктах. За його плечима чимало виграних грантів та стипендій. Остання найбільша перемога – грант на навчання одразу в трьох (!) університетах Європи: Університет Глазго (Велика Британія), Інститут міжнародних досліджень Барселони (Іспанія), Університет у Радбуді ( Нідерланди). Це – Микола Бабій, міжнародний правник.
Завдяки ж чому його мрія стала реальністю?..

– Розкажи коротко про стипендію, яку тобі вдалося вибороти?

– LLM [магістр права – ред] із міжнародного права глобальної безпеки, миру та розвитку – стипендіальна програма Європейського Союзу «Еразмус Мундус», яка передбачає отримання спільного магістерського ступеня від провідних університетів Європи.

– Які етапи відбору тобі необхідно було пройти?

– Аплікаційна заявка, яка складалася з мотиваційного листа, резюме, пітвердження необхідного рівня англійської мови (TOEFL – 100 балів і вище), рекомендаційні листи з університету / від роботодавця, диплом бакалавра та додатки з успішністю, інші підтверджувальні документи.

– Що для тебе було найбільшим челенджем?

– Досягнення високої академічної успішності в університеті та водночас поєднання стажувань, роботи, участі в проєктах за професійним спрямуванням до подання на стипендію.

– Чому, на твою думку, комісія вибрала тебе серед тисячі інших аплікантів?

– Відповідність рівня здобутої освіти, професійного досвіду, реалізованих проєктів та планів дослідження цілям і вимогам цієї магістерської програми.

– Як ти плануєш використати отримані знання?

– Планую працювати в міжнародних організаціях.

– Що б ти порадив молодим людям, які мріють про подібні досягнення, але сьогодні не мають такого досвіду, як у тебе?

– Багато працювати над собою, кидати виклики та не боятися помилок, знайти конкретну сферу академічного, професійного інтересу, реалізовувати себе в ній.

Артем Новіков, студент 2 курсу магістратури “Медіакомунікації”

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

2 Вересня, 2022
Виграли грант й оплатили власне навчання

Студентки спеціальності «Журналістика», освітньої програми «Реклама та PR у медіагалузі», а також ОП «Медіакомунікації» стали переможницями проєкту «Scholarship» від «SEOquick»….

9 Червня, 2022
Кафедра журналістики та комісія з журналістської етики підписали меморандум про співпрацю

Гарні новини для нашої кафедри ‼️Усеукраїнська громадська організація «Комісія з журналістської етики» і кафедра журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ імені…

22 Червня, 2022
«Допомога журналістам під час війни: що можуть зробити експерти?»

22 червня кафедра журналістики, реклами та PR-технологій долучилася до експертного обговорення для медійників, студентів, медіаекспертів та всіх зацікавлених. Разом з…

1 Червня, 2022
Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій на рік стала членом Європейської асоціації викладачів журналістики

Для українських ЗВО, учасників проєкту DESTIN, членство в EJTA відкриває доступ до ресурсів та до участі в заходах Європейської асоціації…