Журналісти та рекламники першого курсу стали «акуленятами пера»

19 Листопада, 2018

Щорічна посвята для студентів відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 17 листопада. Про це повідомляє наш кореспондент.Традиційно заходи, присвячені до цього дня, підготували студенти-магістри. За словами Юрія Олійника, організатора заходу, підготовка тривала близько тижня.

«Для нас найважчим було створення сценарію, оскільки потрібно правильно вибудовати послідовність дій. Ця посвята корисна тим, що дає змогу студентам-першокурсникам відчути себе частиною нашої журналістської родини, отримати поради щодо навчання протягом чотирьох років, які насправді спливають дуже швидко», – зазначає Юрій Олійник.

Подія розпочалася з оригінальних візитівок у формі відео від першокурсників. На них чекали різноманітні конкурси, в яких вони виявляли креативність, кмітливість та почуття гумору. За це студенти отримували подарунки. Першокурсників привітали Тетяна Бондаренко, завідувач кафедри «Журналістики, реклами та PR-технологій», та Ігор Погрібний, директор ННІ УФСК.

«Дуже вірю в те, що через чотири роки кожен із вас отримає диплом. Докладайте зусилля, щоб здійснювалися мрії, товаришуйте та допомагайте одне одному», – зазначив Ігор Погрібний.

Також студентів-першокурсників у формі відео привітали випускники, які зараз працюють журналістами на провідних телеканалах Черкащини та України, зокрема Ірина Васюра, Валентин Чернявський, Марія Голуб, Галина Мазур тощо. Після всіх випробувань і конкурсів студенти офіційно виголосили клятву та стали «акуленятами пера». Також студенти отримали солодкий подарунок від викладачів кафедри.

Про враження розповідає Дар’я Полякова, студентка першого курсу спеціальності «Журналістика»: «Було дуже круто, всі старалися, щось робили для цього свята. І це надихає. Всі конкурси були цікавими. Дуже рада, що тепер стала акуленям пера. Для мене це завершальний етап усвідомлення того, що я буду журналістом».

Юлія Канцуренко, студентка першого курсу спеціальності «Реклама та PR у медіагалузі» висловила вдячність організаторам заходу за підготовку, конкурси та відеопривітання, адресовані першокурсникам. «Я була зворушена. Мені сподобалися всі конкурси, тому виділити щось найкраще не можу. Хочеться, щоб таких заходів у нашому студентському житті було побільше», – зазначила студентка.  

Світлана Небилиця

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

8 Січня, 2020
Жіночність. Сила

Вправи жіночної Анни Половинки зі зброєю Перша допомога – це необхідні вміння та практика Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

14 Листопада, 2015
«Успішне складання сесії залежить від студента»

Зимова сесія у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького цьогоріч знову почнеться достроково – у грудні. Найважчою вона буде для…

17 Лютого, 2019
Порадник для майбутніх блогерів (фейлетон)

Наше покоління – справжні щасливчики. Якщо захотіти, то популярності можна досягти без «зв’язків» і видатного таланту. Надійними помічниками в цьому…

12 Лютого, 2019
У європейській науковій конференції за програмою «Erasmus+» узяли участь викладачі журналістики

Представники кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко, Світлана Коваль та Олеся Нестеренко відвідали наукову конференцію «Erasmus+» КА2 напряму «Capaсity…