Анна Серьоженкова: Новий рік для мене – це чергова можливість зарядитися позитивними емоціями та енергією для нових звершень

15 Грудня, 2019

Анна Серьоженкова, студентка першого курсу магістратури спеціальності «Журналістика (Медіакомунікації)». 2019 рік подарував їй чимало перемог, подолання комплексів, новий досвід та сфери відповідальності. На 2020 рік має грандіозні плани й перспективні проекти.

 

 • Чим запам’ятався Вам 2019 рік?

Цей рік подарував мені чимало перемог. Я здобула титул «Міс-незалежність 2019» та посіла ІІІ місце в конкурсі краси «Студміс Черкащина». Завдяки цим перемогам я подолала свої комплекси, зокрема невпевненість у собі, яка впродовж тривалого часу спричиняла дискомфорт.

 • Які професійні й особисті досягнення 2019 року Ви можете відзначити?

Я почала співпрацювати з черкаськими дизайнерами й стала обличчям одного з місцевих брендів. Вступила до магістратури і зараз є старостою групи, що дуже незвично для мене. Це велика відповідальність, але мені подобається виконувати такі обов’язки, адже я сприймає їх як перевірку моєї здатності виконувати мультизавдання, а також як своєрідний тест на організаторські здібності, витримку та стресостійкість. Я стала одним з організаторів конкурсу «Міс та Містер ЧНУ». Це теж новий і незвичний для мене досвід. Сподіваюся, що я гідно впораюся з цими почесними місіями 2020 року.

 • Чи любите Ви процес підготовки й святкування Нового року?

Не можу сказати, що люблю, але цей процес дає мені задоволення. Подобається обирати подарунки для близьких та рідних мені людей, і в новорічну ніч я з нетерпінням чекаю на мить, коли вже зможу вручити їм ці подарунки.

 • Як створюєте новорічний настрій?

Дуже люблю вішати гірлянду, адже саме ілюмінація та велика кількість «світлячків» навколо заряджає мене позитивним святковим настроєм. Також подобається переглядати традиційні новорічні фільми та готувати домашні солодощі, аби було що хрумкати під час перегляду.

 • Що для Вас особисто означає Новий рік?

Для мене це чергова можливість зарядитися позитивними емоціями та енергією для нових звершень. У цей час панує особлива енергетика, коли хочеться позбутися всіх проблем, що хвилюють, і почати все спочатку, лише з позитивним налаштуванням на успіх.

 • Чи згодні Ви з думкою, що Новий рік – це олів’є, шампанське, «Іронія долі» чи «Сам удома»?

Частково так, адже це перші асоціації, що виникають у більшості людей, коли йдеться про Новий рік. Але для мене це свято більше стосується сім’ї, родинного затишку, тепла від зустрічей із дорогими людьми та атмосфери чудес і дива.

 • Чи здійснювалися Ваші новорічні мрії?

Так, причому неодноразово, майже кожного року. Тому я ніколи не втрачаю запалу й під бій курантів щоразу загадую бажання, адже вірю, що вони обов’язково здійсняться.

 • Які традиції святкування Нового року збереглися у Вашій родині?

Ми традиційно зустрічаємо перші години Нового року в сімейному колі, обмінюючись подарунками. Також готуємо разом вечерю, кожного року вигадуючи якусь нову страву. Мені дуже подобаються ці традиції, і я хочу перенести їх й у свою майбутню сім’ю.

 • Яким Ви уявляєте ідеальне перше січня?
 • Кава. Кохані люди поряд. Перегляд святкового мультфільму, серіалу чи фільму. І вже опісля прогулянка до Дніпра, обов’язково взявши із собою плед, чай та мандаринки.
 • Чого Ви чекаєте від 2020 року?
 • Я мрію здобути більше перемог та підкорити нові вершини. Також хочу вдало завершити свої минулорічні починання. Я впевнена, що цей рік стане для мене особливим, адже маю на нього грандіозні плани та перспективні проекти.
 • Чого б Ви хотіли побажати собі в Новому році?
 • Насамперед кохання, любові, більше витримки, нескінченного оптимізму, запалу та непохитної віри в те, що в будь-якому випадку все вдасться і все буде добре!

 

Автор: Ярослав Полянецький, 2–М

Фото з особистого архіву героїні

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

9 Лютого, 2023
Викладачі журналістики ЧНУ обговорили новий закон «Про медіа»

Викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 9 лютого  провели науково-практичний семінар, на якому обговорили…

26 Грудня, 2019
Артем Ківак: Хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани

Артем Ківак, випускник магістратури 2018 року. Професійний фотограф. 2019 рік для нього позначений професійним зростанням, формуванням візуального досвіду, вагомими досягненнями…

20 Травня, 2021
Open Day проекту Erasmus+ DESTIN відбувся на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій

День відкритих дверей проекту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» відбувся на кафедрі журналістики,…