Дмитро Кондратович про досвід навчання в США та особливості американської системи освіти

31 Жовтня, 2022

– Де Вам довелося навчатися в США?

–  У 2021 році навчався за програмою «Global UGRAD», у штаті Кентакі.

– Який формат навчання був у Вашому університеті в США?

– Загалом стандартний формат роботи: студенти відвідували лекції, щотижня виконували завдання, складали екзамени.

– Які предмети Ви вивчали?

– За вимогою програми, мені потрібно були взяти один предмет з американістики, один предмет на вибір та принаймні 2 предмети з моєї основної спеціальності. Це були «History of the Old South», «Studio Art for Non-Majors», «Process Management» та «Marketing Research».

– Які переваги американської системи навчання, порівняно з українською, Ви можете назвати?

Життя та навчання в кампусі. Це дуже економить час студента.Тобі не потрібно витрачати зайвий час на те, щоб дістатися університету, на приготування їжі. Тому ти витрачаєш цей час цілком на навчання.

Ресурси для навчання. Студенти мають нескінченні ресурси: бібліотеки з усіма актуальними книжками, які тільки можна знайти, онлайн-ресурси, наукові видання, бізнес-журнали та газети, кімнати з 3D-моделювання тощо.

Комфортне навчання. В усіх класах є кондиціонери, проєктори. Ніколи не буває спекотно чи холодно. Кімнати для навчання в бібліотеках зроблені так, щоб кожен знайшов місце, де б йому було зручно працювати.

– Які взаємини між викладачами та студентами в США?

–  Дуже відкриті. Часто бувало, що студенти могли попити каву з викладачами. Вони розповідають історії з життя. Одного разу на лекції мій професор поважного віку зачитав реп на історичну тему. Можна сказати, що взаємини помітно тепліші, ніж в Україні.

–  Чи порадите Ви студентам брати участь у цій програмі?

– Так, звичайно. Не тільки в цій, а в інших подібних програмах також. Це дуже важливо не марнувати свої золоті роки навчання тільки в українському університеті.

Артем Новіков, студент 2 курсу магістратури “Медіакомунікації”

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

24 Вересня, 2020
Піарники з агрохолдингу МХП зустрілися з майбутніми журналістами й рекламниками

Корпоративні видання підприємства «Урожай» та Благодійного фонду «МХП – Громаді» презентували сьогодні студентам-третьокурсникам кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного…

19 Лютого, 2020
ХХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ “РОДЗИНКА”

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!   ЗАПРОШУЄМО Вас узяти участь у роботі  XХІІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених   „Актуальні проблеми…

14 Листопада, 2015
«Успішне складання сесії залежить від студента»

Зимова сесія у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького цьогоріч знову почнеться достроково – у грудні. Найважчою вона буде для…

3 Грудня, 2020
СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЖУРНАЛІСТИКА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕС-ТУРІ НА ВИРОБНИЦТВО VENETOMED

Студенти спеціальності «Журналістика» взяли участь у пре-турі на інноваційному виробництві українського медичного захисного одягу для кращих європейських зразків ТМ «VenetoMed»….