Дмитро Кондратович про досвід навчання в США та особливості американської системи освіти

31 Жовтня, 2022

– Де Вам довелося навчатися в США?

–  У 2021 році навчався за програмою «Global UGRAD», у штаті Кентакі.

– Який формат навчання був у Вашому університеті в США?

– Загалом стандартний формат роботи: студенти відвідували лекції, щотижня виконували завдання, складали екзамени.

– Які предмети Ви вивчали?

– За вимогою програми, мені потрібно були взяти один предмет з американістики, один предмет на вибір та принаймні 2 предмети з моєї основної спеціальності. Це були «History of the Old South», «Studio Art for Non-Majors», «Process Management» та «Marketing Research».

– Які переваги американської системи навчання, порівняно з українською, Ви можете назвати?

Життя та навчання в кампусі. Це дуже економить час студента.Тобі не потрібно витрачати зайвий час на те, щоб дістатися університету, на приготування їжі. Тому ти витрачаєш цей час цілком на навчання.

Ресурси для навчання. Студенти мають нескінченні ресурси: бібліотеки з усіма актуальними книжками, які тільки можна знайти, онлайн-ресурси, наукові видання, бізнес-журнали та газети, кімнати з 3D-моделювання тощо.

Комфортне навчання. В усіх класах є кондиціонери, проєктори. Ніколи не буває спекотно чи холодно. Кімнати для навчання в бібліотеках зроблені так, щоб кожен знайшов місце, де б йому було зручно працювати.

– Які взаємини між викладачами та студентами в США?

–  Дуже відкриті. Часто бувало, що студенти могли попити каву з викладачами. Вони розповідають історії з життя. Одного разу на лекції мій професор поважного віку зачитав реп на історичну тему. Можна сказати, що взаємини помітно тепліші, ніж в Україні.

–  Чи порадите Ви студентам брати участь у цій програмі?

– Так, звичайно. Не тільки в цій, а в інших подібних програмах також. Це дуже важливо не марнувати свої золоті роки навчання тільки в українському університеті.

Артем Новіков, студент 2 курсу магістратури “Медіакомунікації”

Позначки:



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

9 Січня, 2024
Студентам-медійникам розповіли, як працювати з базами даних під час журналістського розслідування

Тренінг провів журналіст-розслідувач інтернет-видання «18000» Артур Чемирис та завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко.Подія ініційована в межах Школи…

22 Травня, 2023
«Жінки, які змогли зробити тил»: презентація книги про жінок на війні відбулася в ННІ УФСК

Подія відбулася 19 травня в змішаному форматі за підтримки кафедри журналістики, реклами та PR- технологій ЧНУ імені Богдана Хмельницького. «Незламні»…

7 Жовтня, 2023
Презентація книги Катерини Таран відбулась у ЧНУ

Колишні однокурсники Катерини Таран по факультету журналістики КНУ ім. Т. Шевченка презентували її посмертну книгу «Поміж реалій та ілюзій», що побачила світ у…

1 Листопада, 2019
Студенти-рекламники взяли участь у фестивалі «Інший погляд»

Дев’ятий молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд» відбувся в Національному університеті «Одеська юридична академія» 25 – 27 жовтня 2019 року….