У Черкаському національному відзначатимуть 420-річчя від дня народження Богдана Хмельницького

14 Грудня, 2014

Підсумкове засідання Ради молодих учених відбулося 11 грудня в ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Головна тема конференції – створення плану заходів щодо відзначення в університеті 420-річчя від дня народження одного із найвизначніших гетьманів України Богдана Хмельницького.

Конференція була присвячена найважливішим питанням які стосуються черкаського національного університету. За словами проректора наукової та інноваційної діяльності, професора Сергія Корновенка в університеті 2015 рік оголосили роком Богдана Хмельницького. Також у грудні 2015 року в ЧНУ будуть проведенідев’ятіБогданівські читання та «два круглих столи» у жовтні та травні місяцях.

Голова РМУ, доцент Т. Зорочкіна зачитала щорічний звіт роботи РМУ за 2014 рік. Протягом 2014 року були проведені Всеукраїнські конференції молодих учених,а також видано та надруковано 5 наукових збірників.

За словами проректора наукової та інноваційної діяльності Сергія Корновенка динаміка молодих учених збільшилася, 2015 року молодих науковців має стати більше ніж у попередньому.

 

 

Білик Лідія, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: