Відбулась VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальна власність: погляд з XXI століття»

2 Листопада, 2014

У Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького відбулась VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальна власність: погляд з XXI століття». Конференція проводилась 9 жовтня у першому корпусі у залі засідань. Була організована Державною службою інтелектуальної власності.

Співорганізаторами конференції стали: Директор науково дослідницького інституту Національної академії правових наук України –  Орлюк Олена Павлівна та Голова Державної служби інтелектуальної власності України – Ковіня Микола Вікторович. Захід відкрив в.о. обов’язків ректора ЧНУ ін. Богдана Хмельницького Черевко Олександр Володимирович. Він розповів про актуальність інтелектуальної власності у сучасній Україні та її важливість. Олександр Володимирович також  зазначив на важливості ролі студентів у майбутньому вивченні інтелектуальної власності.

Захід розподілили на 4 секції в якій підняли важливі теми інтелектуальної власності такі як: теоретичні та історико-правові аспекти; набуття та реалізація прав; охорона та захист прав; публічні засади регулювання цього феномену та інноваційної діяльності.

Захід був поділений на дві частини. Якщо у першій частині конференції слово надали науковцям, то у другій частині конференції слово надали студентами та аспірантам, які розповідали про правові аспекти захисту авторських прав від плагіату. Студент 6-го курсу Черкаського факультету національного університету Одеської юридичної академії Ященко Олексій розповів про практичні аспекти використання зображення особи, як елементу торгівельної марки.

Здобутком конференції став збірник наукових праць за матеріалами четвертої VI Всеукраїнської науково-практичної конференції.

 

 

 Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: