Живи яскраво!Читай цікаве!

8 Грудня, 2015

Буккросинг-клуб «Freebook» ЧНУ ім. Богдана Хмельницького відсвяткував сьогодні, 8 грудня свій перший ювілей. В конференц-залі НК №1 відбувся круглий стіл на тему: «Черкаси − територія читання».12084191_1528540060798342_1171197744_n

Буккросинг − це модне, молодіжне явище сучасного світу.  Цей рух насамперед пов’язаний з книгою. Буккросерами, як справжніми читачами, рухає шляхетне бажання поділитися прочитаною книгою з ближнім. Тому 2010-го року в нашому університеті було започатковано неформальний студентський книжковий клуб «Freebook».

Команда «Freebook» представила оновлену концепцію клубу, презентувала відеоблог та промо-ролик. Переможці «Фотосушки» отримали призи, а всі присутні взяли участь у святковій лотереї.

«Читати − це модно. Наш клуб допомагає робити це легко і зі смаком. Freebook − це один із перших гуртків буккросингу у Черкасах, який має інтерактивну поличку з найцікавішими книгами сезону. Долучайтеся й отримуйте задоволення» − зазначає керівник буккросинг-клубу «Freebook» Людмила Солодка.

Якщо ви бажаєте приєднатися до клубу, то інформацію можна знайти в групі VK  або в спільноті на Facebook.

Анна Осіпова, студентка 3-Ж курсуКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: