У ЧНУ оновили погруддя Богданові Хмельницькому

8 Листопада, 2014

Відкриття монумента відбулось біля центрального входу навчального закладу 14 жовтня, на День Покрови Пресвятої Богородиці, річницю утворення козацької держави та День університету.

Оновлене погруддя українському гетьману Богданові Хмельницькому, ім’я якого носить навчальний заклад, виготовили з бронзи на кошти меценатів. Упродовж трьох місяців над монументом працювала авторська група під керівництвом заслуженого художника України Івана Фізера.

На офіційному відкритті погруддя були присутні заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова обласної ради Валентина Коваленко та виконувач обов’язків ректора університету Олександр Черевко, який став ініціатором виготовлення нового погруддя. Він подякував творчому колективу та меценатам за створення монумента та за те, що «у такий скрутний для країни час, вони знайшли можливість посилити наш національний дух». Після привітальних слів гостей монумент освятив архієпископ Черкаський і Чигиринський Іоан.

Наостанок студенти, викладачі, обласне керівництво та гості урочистостей влаштували флешмоб під назвою «Співочий прапор – від серця до серця». Його учасники підняли догори жовті й блакитні серця, сформувавши національний прапор, та заспівали гімн України.

Яни Тарасенко, 3 – ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: