10-кілометровий забіг подолали студенти разом із завідувачкою кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ

21 Вересня, 2020

Майбутні журналісти, рекламники й піарники разом із завідувачкою кафедри взяли участь у легкоатлетичному забігу «Черкаська десятка», подолавши дистанцію в десять кілометрів. Спортивну подію організував Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, провівши її 19 вересня з нагоди Дня міста.

Маршрут забігу пролягав уздовж бульвару Шевченка: Соборна площа – вул. Можайського – вул. В. Чорновола – Соборна площа. Учасники стартували о 10 годині ранку.

Враженнями від забігу поділилася Діана Осейко, студентка-піарниця 2 курсу: «Коли мені запропонували взяти участь у забігу, я не була впевнена, що зможу це зробити.На першому кілометрі подумала, що вже пробігла п’ять. На фініші було мегаважко, але сходити з дистанції не збиралася. Після забігу я вкотре переконалася, що важливо вірити в себе до останнього й мати підтримку від близьких людей. Адже без моєї команди такого результату не досягла б».

Студент-журналіст 4 курсу Антон Таран також розповів про свої спортивні емоції: «Мені дуже сподобалося, що мерія, зокрема Департамент освіти та гуманітарної політики, провелитакий захід до Дня міста. На мою думку,ці заходи більш корисні, об’єднують черкасців більше, ніж концерт популярного гурту. Уважаю, що Черкаси – це спортивна столиця Україна, тому треба організовувати більше спортивних івентів не лише з легкої атлетики, а й із футболу та баскетболу серед професіоналів та серед аматорів».

 

Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій каже, що такий досвід публічного забігу для неї перший, хоч викладачка щоранку тренується в цьому виді спорту. «Найяскравіше враження – це емоції спільного натхнення, спільної 10-кілометрової траси, спільних зусиль і втоми. Не могла бути просто вболівальницею, тому разом зі студентами долучилася до події», – зазначила учасниця.

Усі студенти та завідувачкауспішно подолали дистанцію в 10 кілометрів. Учасників легкоатлетичного пробігу відзначили медаллю фінішера.

Сергій Воронов, очільник Департаменту освіти та соціальної політики, особисто привітав учасників із подоланням дистанції. «Активність завжди повинна бути винагороджена! Дякую студентам ЧНУ за активну громадську позицію й участь у спортивному житті міста!», – зазначив він на своїй сторінці у фейсбук. Усі студенти отримали обіцяні брендовані футболки та павербанки.

 

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

7 Жовтня, 2019
«Візитівки» та гімн латинською мовою: посвята першокурсників відбулася в ННІ УФСК

Традиційно відбувся ритуал посвяти в студенти. До університетської родини  першокурсники приєдналися сьомого жовтня в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Організаторами…

24 Вересня, 2020
Піарники з агрохолдингу МХП зустрілися з майбутніми журналістами й рекламниками

Корпоративні видання підприємства «Урожай» та Благодійного фонду «МХП – Громаді» презентували сьогодні студентам-третьокурсникам кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного…

26 Грудня, 2019
Артем Ківак: Хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани

Артем Ківак, випускник магістратури 2018 року. Професійний фотограф. 2019 рік для нього позначений професійним зростанням, формуванням візуального досвіду, вагомими досягненнями…

14 Листопада, 2015
Ліквідувати борги студенти Черкаського національного зможуть у лютому

Ліквідувати академічну заборгованість після зимової сесії студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького зможуть…