10-кілометровий забіг подолали студенти разом із завідувачкою кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ

21 Вересня, 2020

Майбутні журналісти, рекламники й піарники разом із завідувачкою кафедри взяли участь у легкоатлетичному забігу «Черкаська десятка», подолавши дистанцію в десять кілометрів. Спортивну подію організував Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, провівши її 19 вересня з нагоди Дня міста.

Маршрут забігу пролягав уздовж бульвару Шевченка: Соборна площа – вул. Можайського – вул. В. Чорновола – Соборна площа. Учасники стартували о 10 годині ранку.

Враженнями від забігу поділилася Діана Осейко, студентка-піарниця 2 курсу: «Коли мені запропонували взяти участь у забігу, я не була впевнена, що зможу це зробити.На першому кілометрі подумала, що вже пробігла п’ять. На фініші було мегаважко, але сходити з дистанції не збиралася. Після забігу я вкотре переконалася, що важливо вірити в себе до останнього й мати підтримку від близьких людей. Адже без моєї команди такого результату не досягла б».

Студент-журналіст 4 курсу Антон Таран також розповів про свої спортивні емоції: «Мені дуже сподобалося, що мерія, зокрема Департамент освіти та гуманітарної політики, провелитакий захід до Дня міста. На мою думку,ці заходи більш корисні, об’єднують черкасців більше, ніж концерт популярного гурту. Уважаю, що Черкаси – це спортивна столиця Україна, тому треба організовувати більше спортивних івентів не лише з легкої атлетики, а й із футболу та баскетболу серед професіоналів та серед аматорів».

 

Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій каже, що такий досвід публічного забігу для неї перший, хоч викладачка щоранку тренується в цьому виді спорту. «Найяскравіше враження – це емоції спільного натхнення, спільної 10-кілометрової траси, спільних зусиль і втоми. Не могла бути просто вболівальницею, тому разом зі студентами долучилася до події», – зазначила учасниця.

Усі студенти та завідувачкауспішно подолали дистанцію в 10 кілометрів. Учасників легкоатлетичного пробігу відзначили медаллю фінішера.

Сергій Воронов, очільник Департаменту освіти та соціальної політики, особисто привітав учасників із подоланням дистанції. «Активність завжди повинна бути винагороджена! Дякую студентам ЧНУ за активну громадську позицію й участь у спортивному житті міста!», – зазначив він на своїй сторінці у фейсбук. Усі студенти отримали обіцяні брендовані футболки та павербанки.

 

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

28 Липня, 2020
Студенти-піарники вітають із професійним святом!

Shine bright like a diamond…   Можливо, Rihanna співала й не про PR, але дуже влучно окреслила суть. PR –…

21 Грудня, 2015
Студенти-журналісти відзняли рекламу

Студенти 3-Ж курсу приміряли ролі режисерів, операторів та акторів для зйомки реклами напряму підготовки “журналістика” Черкаського національного університету імені Богдана…

27 Грудня, 2020
Студенти-медійники відвідали майстер-клас із фотожурналістики

    Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в межах практики залучення до викладання стейккхолдерів освітньої програми мали змогу відвідати…

17 Грудня, 2019
Антон Таран: У новому році найбільше хочу подорожувати, оскільки подорожі змінюють людину на краще

Антон Таран, студент третього курсу спеціальності «Журналістика». 2019 рік хлопець уважає вдалим, адже йому вдалося змінити звичний ритм життя, спробувати…