Сайт-візитівку студентського радіо презентували на кафедрі журналістики

17 Листопада, 2023

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького продемонструвала сайт-візитівку студентського «Радіо ЧНУ» в День працівників радіо, телебачення та зв’язку. 

Захід відбувся 16 листопада в першому навчальному корпусі. 

На зустріч зібралися студенти-медійники, викладачі кафедри та долучилися випускники, які протягом різних років творили студентський радіомайданчик.

— Радіо існує від початку створення нашої кафедри. За ці 18 років зібрано багато матеріалів, які стосуються його функціонування. Тому ми створили сайт-візитівку, аби усі здобутки можна було презентувати наступним поколінням медійників. Це допомагатиме також активніше залучати їх до створення радіоподкастів для студентської медіаплатформи, — розповіла Наталія Ковтун, керівник радіопрограм, гарант ОП «Реклама та PR у медіагалузі», доцентка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Також викладачка зауважила, що ця подія не була б можливою без українських захисників, серед яких наш випускник, воїн бригади спеціального призначення «Азов» Антон Таран, який долучився до презентації та спілкування зі студентами.

Випускники кафедри, які безпосередньо брали активну участь у функціонуванні радіомовлення в університеті, долучалися до розмови дистанційно й безпосередньо на заході. Дипломовані фахівці розповіли про особистий досвід та особливості роботи на радіостудії, згадали про реалізовані в студентські роки проєкти, поділилися корисними порадами щодо радіодіяльності й дали кілька настанов майбутнім медійникам. Зокрема, Галина Мазур провела для присутніх майстер-клас із постановки голосу та дикції.

Під час презентації у дружній атмосфері згадували багаторічну історію радіо ЧНУ, цікаві випадки студентського радійного життя у різні роки.

Прийшли привітати рідну кафедру з професійним святом також Антон Таран, Микола Максьома, Алла Пономаренко, Інга Голик. Випускниці Марія Голуб, Дарія Роженкова та Дарина Дячок долучилися до презентації віртуально, записавши відеозвернення.

— Студентське «Радіо ЧНУ» є чудовим стартом для того, щоб стати сучасним, грамотним радіожурналістом. На нашій кафедрі мені подобається те, що студент перебуває в комфортному середовищі та можете на повну реалізувати свої професійні здібності та думки, — зазначає випускник Олексій Мойсієнко.
Також присутні прослухали подкаст, який студентка 2-Ж курсу Ангеліна Бородай підготувала до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Студентка 2-Ж курсу Аріана Грищенко вважає, що новостворений сайт – крок до популяризації радіо та розкриття всіх його сторін. А також додає, що історія його існування та досвід, яким поділилися випускники, надихають на нові творчі ідеї.

Авторка: студентка 2-Ж курсу Ольга Ярмолич

Фото: студентка 1-PR курсу Анастасія Пригодюк

Сюжет від СтудТБ про подію:

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

27 Грудня, 2020
Студенти-медійники відвідали майстер-клас із фотожурналістики

    Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в межах практики залучення до викладання стейккхолдерів освітньої програми мали змогу відвідати…

9 Лютого, 2023
Викладачі журналістики ЧНУ обговорили новий закон «Про медіа»

Викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 9 лютого  провели науково-практичний семінар, на якому обговорили…

4 Жовтня, 2022
Війна – (не) жіноча справа

Публікуємо цикл авторських матеріалів Наталії Черкашенко «Гендерні стереотипи очима сучасного студентства», підготовлених на основі проведеного нею  соціологічного дослідження* Сьогодні питання інтеграції жінок…

17 Квітня, 2023
Вибір внутрішньогалузевих дисциплін

Шановні студенти! Оберіть, будь ласка, внутрішньогалузеві дисципліни на 2023-2024 навчальний рік. Гугл-форма для вибору ОП “Журналістика”: https://forms.gle/UMwrSJL5cqff1Rus6 Перелік дисциплін ОП…