Сайт-візитівку студентського радіо презентували на кафедрі журналістики

17 Листопада, 2023

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького продемонструвала сайт-візитівку студентського «Радіо ЧНУ» в День працівників радіо, телебачення та зв’язку. 

Захід відбувся 16 листопада в першому навчальному корпусі. 

На зустріч зібралися студенти-медійники, викладачі кафедри та долучилися випускники, які протягом різних років творили студентський радіомайданчик.

— Радіо існує від початку створення нашої кафедри. За ці 18 років зібрано багато матеріалів, які стосуються його функціонування. Тому ми створили сайт-візитівку, аби усі здобутки можна було презентувати наступним поколінням медійників. Це допомагатиме також активніше залучати їх до створення радіоподкастів для студентської медіаплатформи, — розповіла Наталія Ковтун, керівник радіопрограм, гарант ОП «Реклама та PR у медіагалузі», доцентка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Також викладачка зауважила, що ця подія не була б можливою без українських захисників, серед яких наш випускник, воїн бригади спеціального призначення «Азов» Антон Таран, який долучився до презентації та спілкування зі студентами.

Випускники кафедри, які безпосередньо брали активну участь у функціонуванні радіомовлення в університеті, долучалися до розмови дистанційно й безпосередньо на заході. Дипломовані фахівці розповіли про особистий досвід та особливості роботи на радіостудії, згадали про реалізовані в студентські роки проєкти, поділилися корисними порадами щодо радіодіяльності й дали кілька настанов майбутнім медійникам. Зокрема, Галина Мазур провела для присутніх майстер-клас із постановки голосу та дикції.

Під час презентації у дружній атмосфері згадували багаторічну історію радіо ЧНУ, цікаві випадки студентського радійного життя у різні роки.

Прийшли привітати рідну кафедру з професійним святом також Антон Таран, Микола Максьома, Алла Пономаренко, Інга Голик. Випускниці Марія Голуб, Дарія Роженкова та Дарина Дячок долучилися до презентації віртуально, записавши відеозвернення.

— Студентське «Радіо ЧНУ» є чудовим стартом для того, щоб стати сучасним, грамотним радіожурналістом. На нашій кафедрі мені подобається те, що студент перебуває в комфортному середовищі та можете на повну реалізувати свої професійні здібності та думки, — зазначає випускник Олексій Мойсієнко.
Також присутні прослухали подкаст, який студентка 2-Ж курсу Ангеліна Бородай підготувала до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Студентка 2-Ж курсу Аріана Грищенко вважає, що новостворений сайт – крок до популяризації радіо та розкриття всіх його сторін. А також додає, що історія його існування та досвід, яким поділилися випускники, надихають на нові творчі ідеї.

Авторка: студентка 2-Ж курсу Ольга Ярмолич

Фото: студентка 1-PR курсу Анастасія Пригодюк

Сюжет від СтудТБ про подію:

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

26 Грудня, 2019
Артем Ківак: Хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани

Артем Ківак, випускник магістратури 2018 року. Професійний фотограф. 2019 рік для нього позначений професійним зростанням, формуванням візуального досвіду, вагомими досягненнями…

29 Грудня, 2019
Статистика пожеж за рік

Рятувальники ДСНС підбили підсумки 2019 року. У них було чимало перемог, подій і викликів. Як повідомляє прес-служба відомства, за ці…

16 Листопада, 2021
Дистанційне навчання VS Очне навчання

Від 6 листопада в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького навчання відбувається за дистанційними технологіями. Таке рішення ухвалено у зв’язку…

7 Жовтня, 2020
Теми курсових робіт 2020-2021 н.р.

До вашої уваги – теми курсових робіт студентів спеціальності “Журналістика” на 2020-2021 н.р.