«Жінки, які змогли зробити тил»: презентація книги про жінок на війні відбулася в ННІ УФСК

22 Травня, 2023

Подія відбулася 19 травня в змішаному форматі за підтримки кафедри журналістики, реклами та PR- технологій ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

«Незламні» – це 30 документальних історій про спротив українських жінок у війні з російськими загарбниками.

«Це єдина зараз книга в Україні, яка не лише про війну, але й про натхнення, про силу діяти. Коли ти її читаєш, то з’являється і мотивація, і сили рухатися далі. Надихаєшся цим скарбом нації, нашими жінками, і розумієш, чому наша країна така крута», – розповіла Вікторія Покатіс.

Співавторка поділилася, що мотивацією створення книги стало бажання зафіксувати події в історії, дати визнання цим героїчним жінкам, перекласти історії різними мовами і розповсюджувати їх по всьому світу та показати, чому ми перемагаємо і переможемо.

«Одна з причин того, що ми перемагаємо – це жінки, які змогли зробити тил»,– додає Вікторія.

Журналістка розказала студентам про історію створення, пошук героїнь, досвід піару, популярність за кордоном, унікальність обкладинки та доброчинну місію книги.

Під час зустрічі вона також поділилася історіями зі своєї журналістської діяльності, а також досвідом, як побудувати кар’єру в медіа, знайти ідею для книги та як журналісту стати письменником.

У ході заходу студенти презентували Вікторії Покатіс мініопитування, в якому реципієнти за обкладинкою книги висловлювали думки щодо її змісту, чим приємно вразили журналістку.

«Такі книги потрібно писати, аби більше говорити про сильних жінок, про те, що вони не жертви, які лише тікають від війни, не слабка стать», – поділилася враженнями студентка 1-Ж курсу Аріана Грищенко.

Доцентка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Олена Погрібна наголосила, що такі зустрічі дуже потрібні для практичної підготовки студентів, адже Вікторія Покатіс поділилася досвідом, який є корисним і для журналістів, і для видавців, і для піарників.

Авторка: студентка 1-Ж курсу Ольга Ярмолич
Фото: студент 3-ВБ курсу Андрій Найда

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

22 Січня, 2024
Студентка-медійниця візьме участь у програмі Еразмус+

Магістрантка ОП «Цифрові медіа, рекламні та PR-комунікації» Юлія Сотула вирушить до Латвії в межах проєкту академічної мобільності у сфері вищої…

28 Листопада, 2019
Студенти-журналісти вчилися бути радійниками

Майстер-клас для майбутніх медійників відбувся наприкінці листопада. Ініціатором зустрічі стала доцент кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Наталія Ковтун. Про це…

11 Лютого, 2022
Світлана Коваль провела семінар для вчителів

Онлайн-семінар «Цифрові технології сучасної освіти» провела старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Світлана Коваль….

16 Березня, 2021
ХХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!  ЗАПРОШУЄМО Вас узяти участь у роботі  XХІІІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених   „Актуальні проблеми природничих…