«Жінки, які змогли зробити тил»: презентація книги про жінок на війні відбулася в ННІ УФСК

22 Травня, 2023

Подія відбулася 19 травня в змішаному форматі за підтримки кафедри журналістики, реклами та PR- технологій ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

«Незламні» – це 30 документальних історій про спротив українських жінок у війні з російськими загарбниками.

«Це єдина зараз книга в Україні, яка не лише про війну, але й про натхнення, про силу діяти. Коли ти її читаєш, то з’являється і мотивація, і сили рухатися далі. Надихаєшся цим скарбом нації, нашими жінками, і розумієш, чому наша країна така крута», – розповіла Вікторія Покатіс.

Співавторка поділилася, що мотивацією створення книги стало бажання зафіксувати події в історії, дати визнання цим героїчним жінкам, перекласти історії різними мовами і розповсюджувати їх по всьому світу та показати, чому ми перемагаємо і переможемо.

«Одна з причин того, що ми перемагаємо – це жінки, які змогли зробити тил»,– додає Вікторія.

Журналістка розказала студентам про історію створення, пошук героїнь, досвід піару, популярність за кордоном, унікальність обкладинки та доброчинну місію книги.

Під час зустрічі вона також поділилася історіями зі своєї журналістської діяльності, а також досвідом, як побудувати кар’єру в медіа, знайти ідею для книги та як журналісту стати письменником.

У ході заходу студенти презентували Вікторії Покатіс мініопитування, в якому реципієнти за обкладинкою книги висловлювали думки щодо її змісту, чим приємно вразили журналістку.

«Такі книги потрібно писати, аби більше говорити про сильних жінок, про те, що вони не жертви, які лише тікають від війни, не слабка стать», – поділилася враженнями студентка 1-Ж курсу Аріана Грищенко.

Доцентка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Олена Погрібна наголосила, що такі зустрічі дуже потрібні для практичної підготовки студентів, адже Вікторія Покатіс поділилася досвідом, який є корисним і для журналістів, і для видавців, і для піарників.

Авторка: студентка 1-Ж курсу Ольга Ярмолич
Фото: студент 3-ВБ курсу Андрій Найда

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

16 Березня, 2023
«Ляжте та дихайте якомога ближче до підлоги», – студентів-медійників навчали безпечної поведінки

Тренінг «Надзвичайні ситуації: особиста безпека та робота медійника» провели для студентів-журналістів співробітники й курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв…

7 Червня, 2023
«Перемагаємо словом правди!»: доброчинний забіг до Дня журналіста

Захід із нагоди професійного свята журналістів відбувся у вівторок у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, 6 червня. Дистанцію в…

10 Травня, 2019
Journalism professors asked students about benefits and drawbacks of the study

Within the project “Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity, and Professionalism” it was taken a poll. According…

17 Жовтня, 2022
Портрети ідеального чоловіка та жінки

Публікуємо цикл авторських матеріалів Наталії Черкашенко «Гендерні стереотипи очима сучасного студентства», підготовлених на основі проведеного нею  соціологічного дослідження* Справжній чоловік будує кар’єру,…