СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЖУРНАЛІСТИКА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕС-ТУРІ НА ВИРОБНИЦТВО VENETOMED

3 Грудня, 2020

Студенти спеціальності «Журналістика» взяли участь у пре-турі на інноваційному виробництві українського медичного захисного одягу для кращих європейських зразків ТМ «VenetoMed». Презентація нового швейного цеху відбулася 1 грудня.

Швидко розповсюджуючи коронавірусну інфекцію в умовах карантину для лінійної компанії «Венето», облаштовує приміщення на черкаській фабриці, розширила штат працівників – і стартувало серійне виробництво спеціального одягу для біологічного захисту На сьогоднішній день «VenetoMed» може виготовляти за змістом близько 5 тисяч комплектів, що відповідають усім європейським стандартам та вимогам щодо якості та надійності. Під час зустрічі директора ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» Оксана Місюра окреслила напрями діяльності організації: – Засоби індивідуального захисту, які виробляють компанію, дієво захищають не лише від вірусів, а й від радіоактивних та хімічних уражень. Для цього виробництва створено високотехнологічне обладнання, персонал проходить відповідне навчання.ТОВ «Група Венето» є співробітником Громадської спілки «Біомедзахист», що має на меті консолідацію зусиль виробників засобів індивідуального захисту для забезпечення біологічної та антиінфекційної безпеки людей. Голова асоціації виробників засобів індивідуального захисту «Біомедзахист» Оксана Маркова розповіла про здобутки організації: – До асоціацій виробників засобів індивідуального захисту належать Усі найкращі національні виробники. Через продукцію компанії стандартизовано й сертифіковано, а тому «Венето» є початковим членом асоціації. Важливий внесок українських виробників здатен задовольнити споживачів українців у захисті, яких вони потребують у нінішній ситуації, через біобезпеку та біозахист – національні пріоритети держави на найближчий період. Разом зі студентами першого курсу спеціальності «Журналістика» перед турне відвідали журналісти всеукраїнських та місцевих ЗМІ. Постійно збираючись спостерігати за виготовленням захищених костюмів від початку процесу до готового вирощування, а також мали нагоду приєднатися.– Це була цікава екскурсія. Коли ми приїхали до всього, я побачив близько сотні людей у ​​білих костюмах, які виконували свою роботу та представників пресі. До речі, усе приміщення важко було білим. Керівник цеху провів нам екскурсію, розповів про обов’язки працівників, кількість виготовлених за день захищених халатів та використання деталей для маску. Я навіть намагався себе в ролі одного з працівників, власними руками запакував халат. Після завершення екскурсії ми отримали подарунки. Це був доволі гарний досвід, – прокоментував своє повернення студент 1-Ж курсу Олексій Шепель.

Авторка: Надія Паніван, студентка 1-Ж курсу

Позначки:



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

16 Вересня, 2021
Студенти-журналісти відвідали Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів

15 вересня за ініціативи Фонду “МХП-Громаді” відбулась екскурсія- знайомство студентів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького кафедри журналістики, реклами та…

23 Вересня, 2022
Майбутні видавці відвідали музей книги

Студенти 2 і 3 курсів спеціальності «Видавничий бізнес, редагування і медіадизайн» побували в Музеї історії університетської книги у науковій бібліотеці…

25 Жовтня, 2021
Секрети виготовлення якісних книг розкрила студентам-видавцям Юлія Чабаненко

Безпосередньо ознайомитися з процесами виготовлення друкованої продукції мали змогу нещодавно студенти першого та третього курсів ОП «Видавничий бізнес, редагування та…

10 Січня, 2020
Визначили переможців конкурсу імені Олега Прокопенка

Результати конкурсу на найкращу відеоісторію оголосили 9 січня в ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Про…