Лекцію-тренінг із медіаграмотності для вчителів провела викладачка Світлана Коваль

28 Березня, 2024

Захід відбувся 27 березня в загальноосвітній школі №15 м. Черкаси в межах  проведення педагогічної ради “Оптимізація безпеки освітнього процесу в умовах воєнного стану: цифрова, домедична та психологічна інтеграція в освітньому середовищі”.

Старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Світлана Коваль зосередила увагу на темах медіаграмотності як однієї з найважливіших навичок сьогодення, на особливостях поширення інформації в соціальних мережах та як розрізняти маніпуляції, дезінформацію, шахрайства. Лекторка наголосила також на важливості перевірки інформації перед поширенням.

Акцентуючи на важливості розвитку критичного мислення та навичок аналізу медіаінформації, Світлана Коваль зазначила, що у сучасному світі ці навички стають запорукою безпеки в умовах інформаційної війни. Діти, за її словами, мають розпізнавати недостовірні джерела, фейки та пропаганду.


“Лекція стала важливим кроком для розуміння ролі вчителів у формуванні навичок критичного мислення у школярів. Учасники отримали корисні поради та інструменти, які допоможуть їм ефективно впроваджувати практику медіаграмотності в навчальному процесі”, — зауважила заступник директора з виховної  роботи Жанна Тарасенко.

Фото: Алла Матвієнко 

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

14 Листопада, 2022
Викладачі журналістики відвідали підсумкову конференцію за програмою «DESTIN»

Підсумкова зустріч Ради правління та координаційної групи міжнародного проєкту програми Європейського Союзу Erasmus+ KA2 DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в…

9 Серпня, 2022
Твітер – недооцінений маркетинговий інструмент для просування бренду в інтернеті

Стаття розміщена в межах проєкту “Scholarship від SEOquick” https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Твітер для українців  як  криптовалюта – всі про це щось чули,…

15 Листопада, 2019
До студентів-журналістів завітала Ірина Філенко

Випускниця-медійниця кафедри ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького провела лекцію для студентів третього курсу спеціальності «журналістика»….