Лекцію-тренінг із медіаграмотності для вчителів провела викладачка Світлана Коваль

28 Березня, 2024

Захід відбувся 27 березня в загальноосвітній школі №15 м. Черкаси в межах  проведення педагогічної ради “Оптимізація безпеки освітнього процесу в умовах воєнного стану: цифрова, домедична та психологічна інтеграція в освітньому середовищі”.

Старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Світлана Коваль зосередила увагу на темах медіаграмотності як однієї з найважливіших навичок сьогодення, на особливостях поширення інформації в соціальних мережах та як розрізняти маніпуляції, дезінформацію, шахрайства. Лекторка наголосила також на важливості перевірки інформації перед поширенням.

Акцентуючи на важливості розвитку критичного мислення та навичок аналізу медіаінформації, Світлана Коваль зазначила, що у сучасному світі ці навички стають запорукою безпеки в умовах інформаційної війни. Діти, за її словами, мають розпізнавати недостовірні джерела, фейки та пропаганду.


“Лекція стала важливим кроком для розуміння ролі вчителів у формуванні навичок критичного мислення у школярів. Учасники отримали корисні поради та інструменти, які допоможуть їм ефективно впроваджувати практику медіаграмотності в навчальному процесі”, — зауважила заступник директора з виховної  роботи Жанна Тарасенко.

Фото: Алла Матвієнко 

Відеоматеріали підготовлені в межах проєкту Erasmus+ KA2 «DESTIN. Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism». Його мета – удосконалення журналістської освіти в Україні, її наближення до західноєвропейських стандартів.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

11 Квітня, 2022
Аналоги російських сервісів

Чи не кожен із нас для навчання та роботи використовує різноманіття сервісів. Однак найпопулярніші з них – саме російського виробництва….

9 Квітня, 2024
Експерти АУП навчали студентів-медійників розпізнавати маніпуляції

Студенти кафедри журналістики, реклами та PR-технологій відвідали дводенний тренінг «STOPманіпулятор» від Академії Української Преси, що відбувся 4 – 5 квітня….

27 Грудня, 2020
Студенти-медійники відвідали майстер-клас із фотожурналістики

    Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в межах практики залучення до викладання стейккхолдерів освітньої програми мали змогу відвідати…

25 Лютого, 2021
«Церква – це найконсервативніший суспільний інститут», – Андрій Шиманович

Зустріч з Андрієм Шимановичем, настоятелем храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, викладачем Черкаського національного університету пройшла на кафедрі журналістики, реклами…