День відкритих дверей: огляд освітніх можливостей та майстер-клас у телестудії.

21 Лютого, 2023

День відкритих дверей для абітурієнтів відбувся в Навчально-науковому інституті української філології та соціальних комунікацій 18 лютого. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з освітніми програмами, побачити аудиторії навчання та взяти участь у майстер-класі в телестудії.

Захід розпочався з привітання директорки ННІ української філології та соціальних комунікацій Оксани Іванченко, яка розповіла про освітні можливості для абітурієнтів інституту.

Для зацікавлених у майбутній професії журналіста івент продовжився на локаціях кафедри журналістики, реклами та PR-технологій. Абітурієнти відвідали смарт-аудиторію та мультимедійну лабораторію «DESTIN», а також ознайомилися з освітньо-професійними програмами, що запропоновані на кафедрі. Студенти-медійники розповіли про різноманітність курсів та спеціалізацій, які допоможуть абітурієнтам знайти своє місце у журналістиці, рекламі чи PR, видавничій галузі.

У межах дня відкритих дверей абітурієнтам також розповіли про проєкт Erasmus+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм», який успішно впровадили на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій. Саме завдяки цьому проєкту відбулося удосконалення освітніх програм із журналістики, оновлення технічного обладнання, змінено стратегію викладання, що відкриває нові можливості для студентів.

Один із найцікавіших моментів дня відкритих дверей – екскурсія телестудією та майстер-клас із телеінтерв’ю. Студенти-третьокурсники спеціальності “Журналістика” розповіли про різне студійне обладнання: відеокамери, світло, звук, апаратну монтажу, а також продемонстрували,  як працюють телевізійники та пояснили, що потрібно знати та вміти для того, аби бути успішним у професії.

У підсумку, день відкритих дверей став чудовим способом для абітурієнтів та школярів старших класів дізнатися більше про професію журналіста. Вони також мали можливість поспілкуватися зі студентами та викладачами, що дало змогу отримати більш докладну інформацію про освітні програми та можливості навчання на кафедрі.

Докладніше – дивіться у сюжеті студентського телебачення ЧНУ https://www.youtube.com/@journalist_ck_ua

Фото – студент 3-ВБ курс Андрій Найда

Нагадаємо, що кафедра журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ із 2018 року буре участь у проєкті Erasmus+ KA2 DESTIN «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism». Його мета – удосконалення журналістської освіти в Україні, її наближення до західноєвропейських стандартів.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

8 Травня, 2019
Викладачі журналістики запитали в студентів про переваги та недоліки навчання

У межах проекту «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» («DESTIN») («Журналістська освіта задля демократії в…

10 Травня, 2019
Journalism professors asked students about benefits and drawbacks of the study

Within the project “Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity, and Professionalism” it was taken a poll. According…

21 Вересня, 2020
10-кілометровий забіг подолали студенти разом із завідувачкою кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ

Майбутні журналісти, рекламники й піарники разом із завідувачкою кафедри взяли участь у легкоатлетичному забігу «Черкаська десятка», подолавши дистанцію в десять…

3 Жовтня, 2022
Фотовиставка на вшанування пам’яті Героїв-Азовців відбулась у Черкасах

Родини полеглих бійців полку «Азов» організували патріотичний захід 1 жовтня у ТРЦ «Хрещатик-Сіті». Вшанувати пам’ять загиблих героїв прийшли черкащани, військові….