Книжковий арсенал відвідали студенти-видавці

26 Червня, 2023

На XI Міжнародному фестивалі “Книжковий Арсенал” побували студенти освітньої програми “Видавничий бізнес і сучасні комунікативні технології” разом із доценткою кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Оленою Погрібною. Захід проходив у Києві 22–25 червня 2023 року.

“Фокус-тема цьогорічного Книжкового арсеналу – “Коли все має значення”. А для мене кожен студент і його літературні вподобання мають величезне значення. Як викладач я не можу не захоплюватися дітьми, які багато читають і насолоджуються книгою. Я не могла відірвати погляду, спостерігаючи за ними, коли вони брали автографи й фотографувалися зі своїми улюбленими авторами. Це справжні книгомани, яких сьогодні небагато”, – зазначила Олена Погрібна.

Студенти мали змогу придбати літературні новинки, відвідати автограф-сесії та низку пізнавальних заходів і цікавих виставкових проєктів, зробити фото з письменниками, книги яких вони купують і читають.

Студентка 3-ВБ курсу Вікторія Дирко розповіла, що на Книжковий арсенал мріяли поїхати 3 роки, ще з першого курсу.

“І ось – здійснилося. Це настільки крутий досвід, що словами й не передати”, – ділиться враженнями Вікторія.

Через війну всі великі книжкові фестивалі призупинили свою діяльність.

Студентка 3-ВБ курсу Анастасія Щетініна наголошує, що для справжнього книголюба це було важким випробуванням.

“Але Книжковий арсенал наважився на справжню авантюру в наш час, і я йому за це неймовірно вдячна. Приємно на кілька днів забути про внутрішню тривогу й доторкнутися до мистецтва в атмосфері київського фестивалю. Не обійшлося без нововведень, через які багато видавництв не змогли взяти участь в Книжковому арсеналі цього року. Але я щаслива, що українці не втрачають жаги до читання, а отже попереду у нас ще не один книжковий фестиваль”, – зазначає Анастасія.

Своїм захопленням поділилася й студентка 3-ВБ курсу Олександра Яйкун: “Дуже класно було нарешті побачити наживо відомих авторів. Ми неймовірно втомилися, але отримали просто незабутні враження”.

Відвідування книжкових фестивалів є невідчужною частиною підготовки майбутніх видавців. На жаль, у ковідно-воєнний період такі екскурсії обмежені, але зазвичай студенти їздять до Львова на Форум видавців, до Києва на Книжковий арсенал, беруть участь як волонтери в Черкаському книжковому фестивалі та інших пізнавальних заходах.

Пресслужба навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

21 Вересня, 2021
День студентського радіо відсвяткували в ЧНУ

16-й День народження студентського радіо із тематичними експозиціями та святковою радіопрограмою відзначили в Черкаському національному. Ініціаторами свята стали викладачі та…

11 Листопада, 2019
Про особливості роботи у спортивних медіа дізналися більше студенти-журналісти

Засновник спортивного інтернет-порталу «Табло», прес-аташе ФК «ЛНЗ-Лебедин», випускник-магістр ЧНУ ім. Б. Хмельницького Андрій Вєков зустрівся з майбутніми піарниками й журналістами в ННІ…

27 Жовтня, 2019
Креатив і позитив: святкування Дня рекламника в ННІ УФСК

Майбутні акули рекламного бізнесу відзначили своє професійне свято. Захід відбувся 25 жовтня. Організаторами події виступили викладачі кафедри журналістики, реклами і…

7 Жовтня, 2019
«Візитівки» та гімн латинською мовою: посвята першокурсників відбулася в ННІ УФСК

Традиційно відбувся ритуал посвяти в студенти. До університетської родини  першокурсники приєдналися сьомого жовтня в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Організаторами…