Кафедра журналістики, реклами та PR-діяльності оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Медіапростір крізь призму праволюдяності».
Конкурс студентських журналістських робіт є загальноуніверситетським.
Місія конкурсу: сприяти якісним змінам у журналістській / медійній освіті та стимулювати розвиток медіадіяльності на цінностях прав людини.
Мета конкурсу: залучити студентів до виготовлення конкурсних робіт на тему прав людини та сприяти популяризації теми прав людини в медіапросторі.
Організація конкурсу. Організатори конкурсу — Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, кафедра журналістики, реклами та PR-діяльності, Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центр прав людини ZMINA, Програма розвитку ООН в Україні та у партнерстві з Черкаським обласним осередком НСЖУ, газетою «Черкаський край», Черкаським регіональним суспільно-політичним інтернет-виданням «Прочерк», Інформаційним агентством «Вичерпно».
Початок конкурсу студентських робіт — 31 березня 2021 року.
Дедлайн подання робіт — 17 травня 2021 року.
Ознайомитися з Положенням конкурсу можна тут.
Заповнити заявку на участь в конкурсі можна за покликанням.
Конкурсна участь охоплює такі номінації:
Інклюзія в дії. Матеріали цієї номінації передбачають просування ідей залучення до соціуму всіх груп населення (зокрема, представників маломобільних і вразливих груп населення), принципів універсального дизайну, інклюзивних рішень.
Ні — мові ворожнечі! Матеріали цієї номінації передбачають розкриття теми запобігання різним видам насильства і неприпустимості мови ворожнечі.
PROактивність. Матеріали цієї номінації передбачають висвітлення медіаісторій і форм громадського активізму на захист прав людини.
Свобода слова не має меж? Матеріали цієї номінації передбачають розкриття теми утисків свободи слова, цензурування, самоцензури в професійній журналістській діяльності в умовах конфлікту (соціального, політичного, воєнного тощо).
Ґендерна рівність. Матеріали цієї номінації передбачають розкриття теми протидії ґендерній дискримінації, сексизму, вживання ґендерно маркованої лексики тощо.
У фокусі. Теми матеріалів цієї номінації не підпадають під жодну з вищезазначених номінацій, але стосуються захисту прав людини.
Кожний учасник на власний розсуд обирає, в якому жанрі готує свою журналістську роботу.
Залишити відповідь