«Більше працюйте та комунікуйте з різними людьми – це зменшить дистанцію між реальністю й вашими мріями», – Андрій Вєков

5 Грудня, 2022

«Організація іміджевих комунікацій у ФК «ЛНЗ» – такий тренінг провів для студентів-рекламників і піарників Андрій Вєков, керівник пресслужби й маркетингу футбольного клубу.

Для формування іміджу всі організації намагаються вдаватися до рекламних інструментів. Таку активну іміджеву діяльність провадить і ФК «ЛНЗ» – український футбольний клуб із міста Черкаси, що заснований у 2006 році. Нині входить до Першої ліги.

У місті, як і загалом в Україні, багато хто вже знає ФК «ЛНЗ». Це результат позиціювання клубу в інформаційному просторі: зовнішня реклама, проведення івентів, виготовлення мерчу, спілкування з фанами, доброчинні заходи, тренування дітей, соціальні мережі та ін.

Андрій Вєков розповів студентам, із чого починати рекламну діяльність, із ким домовлятися про розміщення, як реагувати на події та створювати ситуативну рекламу, як працювати контент-мейкером, щоб відео залітало в рекомендації.  

«Аудиторія студентів – топ! Приємно, що в них є відчуття часу та зацікавлення. Я б ще порадив бути завжди ініціативними. Ви не будете нікому потрібні, якщо чекатимете, що хтось прийде та візьме вас на роботу. Варто зрозуміти нішу, у якій ви хочете розвиватися. Тож ініціатива, бажання працювати й розвиватися – запорука успіху», – зазначив Андрій Вєков.

«Круто дізнаватися про досвід тих, хто вчився у твоєму університеті раніше, а зараз уже працює. Цікаво було порівняти інструменти налагодження комунікації в теорії й на практиці. Я стежу за ФК «ЛНЗ», подобається не тільки їхній футбол, а й той контент, який вони створюють у соцмережах», – розповів Антон Кравченко, першокурсник.

«Не кожен може провести тренінг так, щоб його було цікаво слухати. Мені сподобалося, що Андрій зумів тримати нашу увагу, ставив нам живі запитання. Я б сказала, що в цій зустрічі був сенс, багато інтерактиву та людських емоцій. Ще й проговорили можливості для практики в пресслужбі клубу», – зауважила Наталія Бондар, другокурсниця-піарниця.

«Завдяки зустрічам із нашими випускниками, ми постійно оновлюємо свої знання, отримуємо нові можливості, щоб відчувати реальний світ та інтегрувати його в освітній процес. Спеціальність «Реклама та PR у медіагалузі» завжди буде запотребуваною. Якщо ви стратегічно правильно й професійно не розповідаєте про свою діяльність, навряд чи зможете стати впізнаваним, успішним і прибутковим. Андрій поділився цінним досвідом і про локаційні особливості розміщення реклами, і про залучення інфлюенсерів, і про івенти, що організовує ФК «ЛНЗ». Звичайно, такі зустрічі – ще й тепла нагода згадати студентські роки, усміхнутися, навіть згадати правила, колоквіуми, заліки й іспити», – зауважила Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Докладніше – дивіться в сюжеті СтудТБ ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Позначки:



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

14 Листопада, 2015
«Успішне складання сесії залежить від студента»

Зимова сесія у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького цьогоріч знову почнеться достроково – у грудні. Найважчою вона буде для…

6 Вересня, 2023
Майбутні медійники ЧНУ відвідали фотовиставку «Небесний фотограф»

Майбутні журналісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького побували на благодійній воєнній фотовиставці «Небесний фотограф»,  відкриття якої відбулося нещодавно в…

13 Березня, 2023
XХV Всеукраїнська наукова конференція молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених»

Шановні студенти, аспіранти, викладачі! ЗАПРОШУЄМО Вас узяти участь у роботі XХV Всеукраїнської наукової конференції молодих учених „Актуальні проблеми природничих і…

8 Травня, 2019
Викладачі журналістики запитали випускників і роботодавців про якість медійної освіти

У межах проекту «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» («DESTIN») («Журналістська освіта задля демократії в…