Студенти-медійники відвідали Суспільне: Черкаси

6 Жовтня, 2022

Студенти-третьокурсники спеціальності “Журналістика” Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали філію Національного суспільного телебачення Суспільне: Черкаси 6 жовтня.

Олена Баніна, продюсерка Черкаської філії Суспільного, розповіла майбутнім журналістам про історію створення суспільного мовника й про те, що відрізняє “Суспільне” від інших медіа. Також поділилась планами на майбутні проєкти. У студії студенти змогли спробувати себе в ролі радіоведучих та побачити, як працює редакція.

Анастасія Щетініна, студентка 3 курсу спеціальності “Видавничий бізнес, редагування та медіадизайн” розповіла, що можливість відвідати “Суспільне” неймовірно цінна у цей нелегкий, воєнний час.

Наприкінці зустрічі продюсерка поділилась порадами для тих, хто хоче реалізувати себе як тележурналіст: “Я б порадила не обмежуватись тільки навчальною програмою. Зараз є дуже багато тренінгових програм, які є абсолютно доступні. Звичайно, більше практики, адже досвід приходить тільки з практикою”.

Автор: студентка 3-Ж курсу Надія Паніван
Фото: старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Світлана Коваль

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

3 Грудня, 2020
СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЖУРНАЛІСТИКА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕС-ТУРІ НА ВИРОБНИЦТВО VENETOMED

Студенти спеціальності «Журналістика» взяли участь у пре-турі на інноваційному виробництві українського медичного захисного одягу для кращих європейських зразків ТМ «VenetoMed»….

14 Вересня, 2021
Щорічний Олімпійський урок організували для студентів ЧНУ

Студенти та викладачі всіх навчально-наукових інститутів і факультетів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у щорічному Олімпійському уроці….

5 Січня, 2020
Залюблена в журналістську справу

Журналістика для студентки Анжеліки Музиченко – це покликання   Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

7 Жовтня, 2020
Теми курсових робіт 2020-2021 н.р.

До вашої уваги – теми курсових робіт студентів спеціальності “Журналістика” на 2020-2021 н.р.