Студенти-медійники відвідали Суспільне: Черкаси

6 Жовтня, 2022

Студенти-третьокурсники спеціальності “Журналістика” Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали філію Національного суспільного телебачення Суспільне: Черкаси 6 жовтня.

Олена Баніна, продюсерка Черкаської філії Суспільного, розповіла майбутнім журналістам про історію створення суспільного мовника й про те, що відрізняє “Суспільне” від інших медіа. Також поділилась планами на майбутні проєкти. У студії студенти змогли спробувати себе в ролі радіоведучих та побачити, як працює редакція.

Анастасія Щетініна, студентка 3 курсу спеціальності “Видавничий бізнес, редагування та медіадизайн” розповіла, що можливість відвідати “Суспільне” неймовірно цінна у цей нелегкий, воєнний час.

Наприкінці зустрічі продюсерка поділилась порадами для тих, хто хоче реалізувати себе як тележурналіст: “Я б порадила не обмежуватись тільки навчальною програмою. Зараз є дуже багато тренінгових програм, які є абсолютно доступні. Звичайно, більше практики, адже досвід приходить тільки з практикою”.

Автор: студентка 3-Ж курсу Надія Паніван
Фото: старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Світлана Коваль

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

25 Серпня, 2022
Робочі навчальні плани на 2022–2023 навчальний рік

До вашої уваги – робочі навчальні плани до освітньо-професійних програм усіх курсів

19 Лютого, 2021
Студенти ЧНУ відвідали тренінг з військової журналістики

Тренінг «Військова журналістика: особливості роботи – від полігону до передової» відбувся у Черкаському національному університеті. Захід приурочений до Дня військового…

11 Лютого, 2022
Світлана Коваль провела семінар для вчителів

Онлайн-семінар «Цифрові технології сучасної освіти» провела старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Світлана Коваль….

29 Грудня, 2021
Студенти-видавці долучилися до першого Національного тижня читання книжковою вечіркою

Книжкове свято «The book party в ЧНУ» влаштували активні учасники буккросинг-клубу «Freebook»  у передноворічні дні. У такий креативний спосіб студенти-видавці…