Студенти-медійники відвідали Суспільне: Черкаси

6 Жовтня, 2022

Студенти-третьокурсники спеціальності “Журналістика” Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали філію Національного суспільного телебачення Суспільне: Черкаси 6 жовтня.

Олена Баніна, продюсерка Черкаської філії Суспільного, розповіла майбутнім журналістам про історію створення суспільного мовника й про те, що відрізняє “Суспільне” від інших медіа. Також поділилась планами на майбутні проєкти. У студії студенти змогли спробувати себе в ролі радіоведучих та побачити, як працює редакція.

Анастасія Щетініна, студентка 3 курсу спеціальності “Видавничий бізнес, редагування та медіадизайн” розповіла, що можливість відвідати “Суспільне” неймовірно цінна у цей нелегкий, воєнний час.

Наприкінці зустрічі продюсерка поділилась порадами для тих, хто хоче реалізувати себе як тележурналіст: “Я б порадила не обмежуватись тільки навчальною програмою. Зараз є дуже багато тренінгових програм, які є абсолютно доступні. Звичайно, більше практики, адже досвід приходить тільки з практикою”.

Автор: студентка 3-Ж курсу Надія Паніван
Фото: старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Світлана Коваль

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

14 Вересня, 2021
Щорічний Олімпійський урок організували для студентів ЧНУ

Студенти та викладачі всіх навчально-наукових інститутів і факультетів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у щорічному Олімпійському уроці….

4 Жовтня, 2022
Війна – (не) жіноча справа

Публікуємо цикл авторських матеріалів Наталії Черкашенко «Гендерні стереотипи очима сучасного студентства», підготовлених на основі проведеного нею  соціологічного дослідження* Сьогодні питання інтеграції жінок…

5 Березня, 2019
Journalism professors work on an implementation of the project «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» (DESTIN)

Currently, the staff of the Department of Journalism, Advertising and PR-Technology is working on the project «Journalism Education for Democracy…

29 Грудня, 2019
Статистика пожеж за рік

Рятувальники ДСНС підбили підсумки 2019 року. У них було чимало перемог, подій і викликів. Як повідомляє прес-служба відомства, за ці…