Студенти-медійники відвідали Суспільне: Черкаси

6 Жовтня, 2022

Студенти-третьокурсники спеціальності “Журналістика” Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали філію Національного суспільного телебачення Суспільне: Черкаси 6 жовтня.

Олена Баніна, продюсерка Черкаської філії Суспільного, розповіла майбутнім журналістам про історію створення суспільного мовника й про те, що відрізняє “Суспільне” від інших медіа. Також поділилась планами на майбутні проєкти. У студії студенти змогли спробувати себе в ролі радіоведучих та побачити, як працює редакція.

Анастасія Щетініна, студентка 3 курсу спеціальності “Видавничий бізнес, редагування та медіадизайн” розповіла, що можливість відвідати “Суспільне” неймовірно цінна у цей нелегкий, воєнний час.

Наприкінці зустрічі продюсерка поділилась порадами для тих, хто хоче реалізувати себе як тележурналіст: “Я б порадила не обмежуватись тільки навчальною програмою. Зараз є дуже багато тренінгових програм, які є абсолютно доступні. Звичайно, більше практики, адже досвід приходить тільки з практикою”.

Автор: студентка 3-Ж курсу Надія Паніван
Фото: старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Світлана Коваль

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

22 Червня, 2022
«Допомога журналістам під час війни: що можуть зробити експерти?»

22 червня кафедра журналістики, реклами та PR-технологій долучилася до експертного обговорення для медійників, студентів, медіаекспертів та всіх зацікавлених. Разом з…

15 Січня, 2020
Талант є в кожному

Дитяче захоплення Тетяни Завгородньої   Журналістка в творчому  процесі   Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

16 Жовтня, 2021
Теми кваліфікаційних робіт за 2021-2022 н.р.

До вашої уваги – теми кваліфікаційних робіт ОС “Бакалавр” спеціальності 061 “Журналістика” денної та заочної форм навчання за 2021-2022 н.р.

13 Грудня, 2019
Семінар із розроблення навчальних програм відбувся на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій

Тренінг для учасників групи з розроблення навчальних програм у межах проекту DESTIN провели  в ЧНУ ім. Б. Хмельницького 12 грудня…