Як проводити журналістські розслідування, дізнавалися студенти-медійники

19 Травня, 2023

Співзасновник Черкаської інформаційної агенції “18000” Сергій Макаренко провів тренінг “Як працювати з базами даних під час журналістського розслідування” для студентів кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Захід організувала завідувачка кафедри Тетяна Бондаренко.

“Якщо у вас є інтерес до розслідувань, вам не треба йти кудись у суд, писати звернення. Ви, всього-на-всього, маєте знати десять джерел, із яких ви можете взяти більшість потрібної вам інформації”, – поділився Сергій Макаренко.

Журналіст показав студентам основні сайти, де можна перевірити інформацію про публічних осіб. Серед них виокремив сайт 007.org.ua, доступ до якого є вільним. Тут можна перевірити використання бюджетних коштів офіційних організацій.

Під час зустрічі з викладачами та студентами Сергій розповів про власне навчання в інституті на спеціальності “Українська мова та література”, початок кар’єри в журналістиці, особливості роботи в медіа та співпрацю з різними редакціями Черкас. Він неодноразово згадував випускників кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, з якими співпрацює.

“Я обов’язково запам’ятаю поради, які нам дав Сергій Макаренко. Це не просто якісь правила зі старого підручника, а реальний досвід успішного журналіста. Сподіваюся, в майбутньому я зможу проявити себе так само яскраво, як це зробив Сергій”, – поділилася враженнями студентка 1-PR курсу Марія Калина.

Завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко зазначила, що зараз студенти вивчають курс “Журналістське розслідування”, а це один із найскладніших жанрів.

“Коли в нас постає питання вивчити досвід інвестигейторів, то ми розуміємо, що на Черкащині цих людей дуже мало», – підкреслила важливість тренінгу Тетяна Григорівна.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

7 Червня, 2019
Студенти-журналісти написали свої перші розслідування

На кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій триває проект “Erasmus+”, спрямований на вдосконалення навчальних програм та їхнього змістового наповнення. – Адаптуючись…

23 Червня, 2023
Студентки-видавчині перемогли на міжнародному конкурсі

Студентки 3-ВБ курсу ННІУФСК  Оксана Ковтюх та Олександра Яйкун здобули перше місце на Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі “Видавнича журналістика”,…

15 Січня, 2020
Талант є в кожному

Дитяче захоплення Тетяни Завгородньої   Журналістка в творчому  процесі   Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

1 Грудня, 2023
Пресслужба ННІ УФСК провела урочисте засідання

Захід відбувся із нагоди дня заснування редакції та Всесвітнього дня інформації 30 листопада у конференц-залі Черкаського національного університету імені Богдана…