Майбутні журналісти зустрілися з радійницею Альоною Ніколенко

4 Жовтня, 2022

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій організувала тренінг “Специфіка продукування контенту для регіонального радіо”, який провела випускниця спеціальності “Журналістика”, а нині редакторка Українського радіо “Рось”, Альона Ніколенко.

«Тренінг із радіожурналістики ми організували на прохання студентів, які хотіли поспілкуватися з радійником. Альона має 10-річний досвід роботи на регіональному радіо, і вона люб’язно погодилася поділитися ним із нашими студентами», – прокоментувала доцентка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Наталія Ковтун.

Альона розповіла про технологію створення прямоефірних радіопрограм на актуальну для аудиторії тематику,  оновлені стандарти роботи суспільного мовника, планування ефірів в умовах війни та впровадження цікавих спецпроєктів.

«Ви не повинні соромитися того, що виходить у кінцевому результаті. Голос ніколи не звучить так, як насправді, у студії або на диктофоні він буде іншим. Як для мене, в радіопрограмі головне сама новина, яку ми доносимо людям», – поділилася своєю думкою Альона Ніколенко.

Студентам сподобався захід, було багато цікавих питань. Дехто виявив бажання пройти практику на радіо. Наприкінці учасники заходу озвучили новинне повідомлення, а редакторка фахово проаналізувала запис та помилки.

«Сьогоднішня зустріч із журналісткою Альоною Ніколенко дала мені зрозуміти, що робота на радіо цікава. Я навіть захотіла пройти практику на радіо і в майбутньому працювати там», – поділилася студентка 2-Ж курсу Катерина Лихограй.
Сподіваємося на подальшу співпрацю і дякуємо Альоні за запрошення відвідати оновлену студію Українського радіо “Рось”.

Автор: студентка 2-Ж курсу Єлизавета Литвин
Фото: студент 3-ВБ курсу Андрій Найда

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

19 Лютого, 2020
ХХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ “РОДЗИНКА”

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!   ЗАПРОШУЄМО Вас узяти участь у роботі  XХІІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених   „Актуальні проблеми…

29 Серпня, 2023
Робочі навчальні плани на 2023-2024 навчальний рік

До вашої уваги робочі навчальні плани до освітньо-професійних програм усіх курсів

9 Вересня, 2020
Роман Сущенко говорив зі студентами-журналістами ЧНУ про дезінформацію та фейки

Лекція «Боротьба з дезінформацією та фейками в інформаційному просторі України» відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Із майбутніми медійниками спілкувався Роман Сущенко —…

29 Жовтня, 2021
Журналіст Роман Цимбалюк поділився професійними настановами зі студентами-медійниками

Зустріч для студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького із журналістом Романом Цимбалюком організував його друг та колега Роман Сущенко. Дискусія передбачала…