Майбутні журналісти зустрілися з радійницею Альоною Ніколенко

4 Жовтня, 2022

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій організувала тренінг “Специфіка продукування контенту для регіонального радіо”, який провела випускниця спеціальності “Журналістика”, а нині редакторка Українського радіо “Рось”, Альона Ніколенко.

«Тренінг із радіожурналістики ми організували на прохання студентів, які хотіли поспілкуватися з радійником. Альона має 10-річний досвід роботи на регіональному радіо, і вона люб’язно погодилася поділитися ним із нашими студентами», – прокоментувала доцентка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Наталія Ковтун.

Альона розповіла про технологію створення прямоефірних радіопрограм на актуальну для аудиторії тематику,  оновлені стандарти роботи суспільного мовника, планування ефірів в умовах війни та впровадження цікавих спецпроєктів.

«Ви не повинні соромитися того, що виходить у кінцевому результаті. Голос ніколи не звучить так, як насправді, у студії або на диктофоні він буде іншим. Як для мене, в радіопрограмі головне сама новина, яку ми доносимо людям», – поділилася своєю думкою Альона Ніколенко.

Студентам сподобався захід, було багато цікавих питань. Дехто виявив бажання пройти практику на радіо. Наприкінці учасники заходу озвучили новинне повідомлення, а редакторка фахово проаналізувала запис та помилки.

«Сьогоднішня зустріч із журналісткою Альоною Ніколенко дала мені зрозуміти, що робота на радіо цікава. Я навіть захотіла пройти практику на радіо і в майбутньому працювати там», – поділилася студентка 2-Ж курсу Катерина Лихограй.
Сподіваємося на подальшу співпрацю і дякуємо Альоні за запрошення відвідати оновлену студію Українського радіо “Рось”.

Автор: студентка 2-Ж курсу Єлизавета Литвин
Фото: студент 3-ВБ курсу Андрій Найда

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

19 Лютого, 2021
Студенти ЧНУ відвідали тренінг з військової журналістики

Тренінг «Військова журналістика: особливості роботи – від полігону до передової» відбувся у Черкаському національному університеті. Захід приурочений до Дня військового…

11 Листопада, 2019
Про особливості роботи у спортивних медіа дізналися більше студенти-журналісти

Засновник спортивного інтернет-порталу «Табло», прес-аташе ФК «ЛНЗ-Лебедин», випускник-магістр ЧНУ ім. Б. Хмельницького Андрій Вєков зустрівся з майбутніми піарниками й журналістами в ННІ…

12 Березня, 2019
У європейській науковій конференції за програмою «Erasmus+» узяли участь викладачі журналістики

Представники кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко, Світлана Коваль та Олеся Нестеренко відвідали наукову конференцію «Erasmus+» КА2 напряму «Capaсity…

24 Листопада, 2022
Ваше життя – ваш вибір

Кожен із нас вільний у виборі свого покликання. Чоловічі та жіночі професії, обов’язки чи справи вже давно залишилися в минулому….