Кафедра журналістики ЧНУ в межах міжнародного проєкту «DESTIN» отримала техніку

20 Вересня, 2021

Кожен із 10 партнерів проєкту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» отримав сучасне обладнання: два комп’ютери з ліцензійними програмами, телекамеру зі штативом, спеціальне світло, мікрофони, навушники, карти пам’яті, настільний БФП, стаціонарний комп’ютер All in one Apple (моноблок). Тож тепер студенти спеціальності «Журналістика» можуть удосконалювати свої навички роботи в телевізійній студії.

Отримання техніки – важливе підсилення для роботи студентського телебачення ЧНУ. Наші комп’ютери та камери потребували оновлення. Особливо цінний відеопакет:  відеокамера Panasonic, відеоштатив, мікрофон та ауідосистема Sennheiser. Потужні комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням від Adobe Creative Cloud дають можливість працювати над створенням та обробленням різних типів контенту. Так, ми використовуємо програми Adobe Premiere та Adobe After Effects для монтажу відео, Adobe Audition  – для роботи з аудіо (для студентського радіо); Adobe Photoshop – для оброблення фото тощо, – зауважує старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ, адміністратор проєкту DESTIN Світлана Коваль.

Нагадаємо, що кафедра журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ із 2018 року буре участь у проєкті Erasmus+ KA2 «DESTIN. Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism». Його мета – удосконалення журналістської освіти в Україні, її наближення до західноєвропейських стандартів.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

28 Жовтня, 2022
Актуальні можливості

Для вашого комфорту я підготував найсвіжіші так найактуальніші стажування для студентів UGEN Non Academy Audit Перша всеукраїнська конференція реальних професій…

13 Грудня, 2019
Семінар із розроблення навчальних програм відбувся на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій

Тренінг для учасників групи з розроблення навчальних програм у межах проекту DESTIN провели  в ЧНУ ім. Б. Хмельницького 12 грудня…

1 Листопада, 2019
Студенти-рекламники взяли участь у фестивалі «Інший погляд»

Дев’ятий молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд» відбувся в Національному університеті «Одеська юридична академія» 25 – 27 жовтня 2019 року….