Кафедра журналістики ЧНУ в межах міжнародного проєкту «DESTIN» отримала техніку

20 Вересня, 2021

Кожен із 10 партнерів проєкту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» отримав сучасне обладнання: два комп’ютери з ліцензійними програмами, телекамеру зі штативом, спеціальне світло, мікрофони, навушники, карти пам’яті, настільний БФП, стаціонарний комп’ютер All in one Apple (моноблок). Тож тепер студенти спеціальності «Журналістика» можуть удосконалювати свої навички роботи в телевізійній студії.

Отримання техніки – важливе підсилення для роботи студентського телебачення ЧНУ. Наші комп’ютери та камери потребували оновлення. Особливо цінний відеопакет:  відеокамера Panasonic, відеоштатив, мікрофон та ауідосистема Sennheiser. Потужні комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням від Adobe Creative Cloud дають можливість працювати над створенням та обробленням різних типів контенту. Так, ми використовуємо програми Adobe Premiere та Adobe After Effects для монтажу відео, Adobe Audition  – для роботи з аудіо (для студентського радіо); Adobe Photoshop – для оброблення фото тощо, – зауважує старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ, адміністратор проєкту DESTIN Світлана Коваль.

Нагадаємо, що кафедра журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ із 2018 року буре участь у проєкті Erasmus+ KA2 «DESTIN. Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism». Його мета – удосконалення журналістської освіти в Україні, її наближення до західноєвропейських стандартів.

Позначки:



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

14 Січня, 2020
Grammar Tips
12 Березня, 2019
У європейській науковій конференції за програмою «Erasmus+» узяли участь викладачі журналістики

Представники кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко, Світлана Коваль та Олеся Нестеренко відвідали наукову конференцію «Erasmus+» КА2 напряму «Capaсity…

16 Грудня, 2019
Тетяна Трощинська: «Сенситивне інтерв’ю — це згода журналіста стати майданчиком для версії людини»

Студенти та викладачі ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали майстер-клас «Як брати інтерв’ю…

25 Серпня, 2022
Робочі навчальні плани на 2022–2023 навчальний рік

До вашої уваги – робочі навчальні плани до освітньо-професійних програм усіх курсів