Кафедра журналістики ЧНУ в межах міжнародного проєкту «DESTIN» отримала техніку

20 Вересня, 2021

Кожен із 10 партнерів проєкту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» отримав сучасне обладнання: два комп’ютери з ліцензійними програмами, телекамеру зі штативом, спеціальне світло, мікрофони, навушники, карти пам’яті, настільний БФП, стаціонарний комп’ютер All in one Apple (моноблок). Тож тепер студенти спеціальності «Журналістика» можуть удосконалювати свої навички роботи в телевізійній студії.

Отримання техніки – важливе підсилення для роботи студентського телебачення ЧНУ. Наші комп’ютери та камери потребували оновлення. Особливо цінний відеопакет:  відеокамера Panasonic, відеоштатив, мікрофон та ауідосистема Sennheiser. Потужні комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням від Adobe Creative Cloud дають можливість працювати над створенням та обробленням різних типів контенту. Так, ми використовуємо програми Adobe Premiere та Adobe After Effects для монтажу відео, Adobe Audition  – для роботи з аудіо (для студентського радіо); Adobe Photoshop – для оброблення фото тощо, – зауважує старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ, адміністратор проєкту DESTIN Світлана Коваль.

Нагадаємо, що кафедра журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ із 2018 року буре участь у проєкті Erasmus+ KA2 «DESTIN. Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism». Його мета – удосконалення журналістської освіти в Україні, її наближення до західноєвропейських стандартів.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

13 Січня, 2020
У здоровому тілі здорово жити

Спортивний режим у виконанні Олексія Шевченка   Автор: Тетяна Мироненко, 2-М  

11 Квітня, 2022
Аналоги російських сервісів

Чи не кожен із нас для навчання та роботи використовує різноманіття сервісів. Однак найпопулярніші з них – саме російського виробництва….

1 Жовтня, 2020
Теми кваліфікаційних робіт за 2020-2021 н.р.

До вашої уваги – теми кваліфікаційних робіт ОС “Бакалавр” спеціальності 061 “Журналістика”

31 Жовтня, 2022
Дмитро Кондратович про досвід навчання в США та особливості американської системи освіти

– Де Вам довелося навчатися в США? –  У 2021 році навчався за програмою «Global UGRAD», у штаті Кентакі. –…