Виграли грант й оплатили власне навчання

2 Вересня, 2022

Студентки спеціальності «Журналістика», освітньої програми «Реклама та PR у медіагалузі», а також ОП «Медіакомунікації» стали переможницями проєкту «Scholarship» від «SEOquick». Учасники повинні були написати дослідження на тему інтернет-реклами (маркетингу).

Перше місце (грант – 9 тис. гривень) посіла Каріна Нездолій, студентка 2 курсу; 2 місце (грант – 6 тис.) – магістрантка Тетяна Завгородня; 3 місце (3 тис.) – Катерина Бондаренко, яка навчається на 3 курсі.

Мета проєкту: допомогти студентам з оплатою навчання та реалізацією своїх професійних навичок.

Організатори наголошували на тому, що допомога талановитим студентам надзвичайно важлива: «Ми також були студентами, пройшли тернистий шлях навчання. Нам не треба розповідати, що студентам надзвичайно важко заробити гроші, не маючи практичного досвіду. Програма допомоги «Scholarship» досить популярна у світі. Сьогодні ми інвестуємо в цю програму, щоб допомогти талановитій молоді України».

«Я вже 4 роки працюю у сфері маркетингу, а тому подумала, що участь у проєкті стане для мене цікавою пригодою. І не прогадала, перемогла. Вдячна кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій за отримані знання, що допомогли написати гідно роботу. Особисто дякую завідувачці Тетяні Бондаренко за те, що завжди шукає такі можливості для студентів, інформує про них та сприяє участі в проєктах. Щиро скажу, що дуже приємно за свої наукові дослідження отримувати не тільки гарні бали, а й кошти», – зазначила Тетяна Завгородня.

«Ми завжди дуже радіємо успіхам студентів, зокрема й фінансовим. Зараз особливо складно студентам та їхнім батькам заробляти кошти на оплату навчання. За спеціальністю «Журналістика» навчається більшість студентів-платників. Водночас саме в цій сфері є додаткові можливості для розвитку й реалізації. Університет сприяє в пошуку таких ресурсів, а ми, викладачі, оперативно підхоплюємо ідеї та втілюємо їх разом зі студентами», – зауважила Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

1 Листопада, 2023
Радіодиктант національної єдності 2023

Студенти-медійники, викладачі та випускники кафедри журналістики, реклами та PR-технологій долучилися до написання диктанту національної єдності в День української писемності та…

18 Грудня, 2019
Студенти взяли участь в олімпіаді з журналістики

Перший етап  Всеукраїнської олімпіади із журналістики та реклами відбувався протягом двох днів – 9 та 13 грудня в ЧНУ ім….

15 Листопада, 2019
До студентів-журналістів завітала Ірина Філенко

Випускниця-медійниця кафедри ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького провела лекцію для студентів третього курсу спеціальності «журналістика»….