Академічна мобільність: з Черкас до Валмієри

6 Березня, 2024

Якщо ви думаєте, що студентське життя — це лише сидіння в аудиторії та складання іспитів, вітаю, ви помиляєтесь. Нині кожен з нас може здійснити свою мрію про навчання за кордоном, яке так сильно романтизують в соціальних мережах. Ось і ми — четверо дівчат з Черкаського національного університету вирішили скористатися такою можливістю і поїхати на семестр на навчання за кордон до Відземського університету в Латвії. Що ми про це думаємо, поживши тут близько місяця? Почнемо з початку!

Ми приїхали до містечка Валмієра в очікуванні нових вражень, знайомств та, можливо, горстки пригод. І, чесно кажучи, латвійський народ зустрів нас з розпростертими обіймами! Перші кроки в чужій країні завжди трохи (ні) нервові, але тут ми відчули себе як вдома. Від ввічливих посмішок до готовності прийти на допомогу в будь-який момент — наше перебування тут розпочалося з гарного старту.

А культурний обмін? Як щодо українського борщу з салом і пампушками? Наші нові друзі з Грузії, Латвії, Вірменії та Казахстану вперше скуштували ці страви на культурному вечорі. На столі під час культурного вечора грала симфонія смаків, а атмосфера була теплою, наче всі ми знали один одного дуже давно. І хоч наша мова може бути різною, але якщо ти говориш від душі – розуміють усі.

Тож як це працює? Академічна мобільність — це не лише можливість отримати нові знання та досвід у навчальних закладах інших країн. Це також шанс поглибити розуміння світу через спілкування з різними культурами. Тож якщо ви все ще роздумуєш, чи варто вам спробувати мобільність, чи ні, скажу вам одне: це чудовий спосіб познайомитися з іншими культурами!

Юлія Сотула, магістрантка ОП “Цифрові медіа, рекламні та PR-комунікації”

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

16 Вересня, 2021
Студенти-журналісти відвідали Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів

15 вересня за ініціативи Фонду “МХП-Громаді” відбулась екскурсія- знайомство студентів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького кафедри журналістики, реклами та…

8 Грудня, 2015
Оксана Кравченко: «Я божевільно закохана в життя… І в смерть»

Студентка-журналістка, яка навчається на 3 курсі, Оксана Кравченко (псевдонім Діана Реймерс) написала більше сотні віршів та декілька десятків прозових творів….

17 Грудня, 2019
Антон Таран: У новому році найбільше хочу подорожувати, оскільки подорожі змінюють людину на краще

Антон Таран, студент третього курсу спеціальності «Журналістика». 2019 рік хлопець уважає вдалим, адже йому вдалося змінити звичний ритм життя, спробувати…

12 Травня, 2023
Майбутні піарники Черкаського національного презентували книгу-комікс «Всесвіт Дюскотс»

Студенти-медійники 4-PR курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели пресконференцію, під час якої презентували книгу-комікс «Всесвіт Дюскотс». Захід організовано…