«Диплом, може, і покладете в шухляду, але знання, опановані в університеті, будуть точно потрібні», – Мар’яна Верховцева

26 Грудня, 2022

Випускниця-журналістка, авторка збірки «Незміннозакохана» Мар’яна Верховцева під час зустрічі зі студентами та викладачами поділилась історією свого успіху, розповіла про пошук себе в роботі й презентувала власні вірші. Захід організувала кафедра журналістики, реклами та PR-технологій за співпраці з кафедрою освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи.

«Журналістика – це універсальні навички, які можна застосувати будь-де. Знання, які ви отримуєте, нікуди не подінуться. Вони постійно будуть із вами, ви завжди будете вміти те, чого навчитеся. Жодна освіта не проходить безслідно», – зауважила Мар’яна Верховцева.

Мар’яна поділилася власним досвідом роботи в різних сферах за десять років після завершення університету, зокрема в журналістиці, івент-менеджменті, культурі та СММ, дала поради майбутнім фахівцям, розповіла, що для неї означає так званий «успішний успіх».

«Потрібно усвідомлювати, що «успішного успіху» не існує, кожен розуміє його по-своєму. Варто завжди орієнтуватися на власні бажання й почуття та пам’ятати, що з часом наш світогляд може змінитися. Отримати диплом і не працювати за професією – нормально. Головне – правильно розставляти пріоритети й не втратити себе», – поділилася враженнями Ольга Ярмолич, студентка 1 курсу.

Мар’яна Верховцева також розповіла про історію написання й видання поетичної збірки «Незмінно закохана». Студентам-видавцям було цікаво дізнатися про особливості співпраці авторки з видавцем і редактором її книги.

«Особисто для мене захід був не тільки цікавим, а й корисним як для майбутнього видавця. Особливо важливим був момент, коли Мар’яна розповідала про вихід своєї книги у видавництві «Брама-Україна», про спілкування з його директором Олександром Третяковим. Адже навички комунікування з автором, дотримання професійної етики є невід’ємною частиною роботи видавця й редактора», – розповіла Ірина Захарченко, студентка 2 курсу.

На прохання присутніх Мар’яна прочитала кілька віршів зі своєї збірки під музичний супровід гурту «Напівсвіт», одним із учасників якого є студент-журналіст 2 курсу Едуард Тупіцький. За донат для ЗСУ авторка подарувала книгу всім охочим. Студенти-художники, які були присутні на зустрічі, намалювали портрети Мар’яни Верховцевої та викладачів.

«Сьогоднішня зустріч із нашою випускницею – це суцільний захват і від її поезії, і від стилізованої розповіді про своє професійне зростання, і від тих цінностей, які вона транслювала нинішнім студентам. Здається, панувала така тепла й світла атмосфера, що запам’ятається надовго. Цей захід ми організували спільно з кафедрою освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи. Як на мене, набули цікавого досвіду спілкування зі студентами й викладачами іншої спеціальності, обмінялися думками та враженнями», – зазначила Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Докладніше – дивіться в сюжеті Студентського телебачення

Автор – Денис Непогодьєв, студент 1-Ж курсу
Фото – Андрій Найда, студент 3-ВБ курсу

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

12 Січня, 2020
Танець – спосіб життя

Говорити мовою тіла: майстер-клас від Діани Осейко Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

9 Червня, 2022
Кафедра журналістики та комісія з журналістської етики підписали меморандум про співпрацю

Гарні новини для нашої кафедри ‼️Усеукраїнська громадська організація «Комісія з журналістської етики» і кафедра журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ імені…

14 Січня, 2020
Grammar Tips
29 Жовтня, 2015
Студенти Черкаського національного змагалися за звання найрозумнішого

Інтелектуальне змагання «Що? Де? Коли?» відбулося в науковій бібліотеці університету 15 жовтня. Вікторина мала 3 тури, у яких було по 10…