Студенти-медійники ННІ УФСК зустрілися з Юлією Чабаненко

20 Вересня, 2023

Спілкування студентів інституту з власницею Черкаської майстерні друку пройшло в обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка 19 вересня.

Захід відбувся в межах тижня краєзнавства під назвою «Я починаюсь з отчої землі».

Зустріч була організована зокрема для студентів спеціальності «Видавничий бізнес, редагування та медіадизайн», а також для всіх охочих дізнатися про діяльність видавництва.

«У кожної бібліотеки є 2 цінності: людина, яка творить книжку, й людина, яка читає. Бібліотека — це посередник між творцями й читачами, міст, який не зникне, поки є люди», – зазначає завідувачка відділу читальних залів Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка Катерина Вербівська.

На зустрічі студенти дізналися історію створення видавництва, побачили його творчий доробок, зокрема нові книги-антистреси та розмальовку-комікс для дітей «Безпечно про небезпечне».

«Я завжди можу придумати й запропонувати автору більш економічно вигідний, але якісний варіант друку. Ми видаємо книгу на віки, нас не буде на цій землі, а книга буде жити», – зазначає Юлія Чабаненко.

Відповідаючи на питання залу, пані Юлія розповіла про тенденції на видавничому ринку та зазначила, що треба тягнутися до сильніших, адже видавнича справа – це як на біговій доріжці: якщо в парі стаєш зі спортсменом, то і в тебе результат кращий.

Неля Левченко, членкиня команди Чабаненко, випускниця ННІ УФСК освітньої програми «Видавнича справа та редагування» поділилася досвідом роботи у видавництві та розповіла, що така діяльність завжди різнопланова, різноманітна й творча, інколи виснажлива, але дуже цікава.

Окрім видавчині, студенти отримали змогу поспілкуватися і з  письменницею Тетяною Брукс, яка представила аудиторії свою нову книгу-розмальовку, розповіла про досвід роботи з видавництвом Юлії Чабаненко й анонсувала проведення творчого вечора.

Для студентів-видавців – це корисний досвід від практика видавничої справи.

«Цікаво було дізнатися дуже багато деталей створення книг: від особливостей друку до дизайну. Послухавши про атмосферу роботи у видавництві, ще більше закохалася у вибрану професію», – поділилася враженнями студентка 1-ВБ курсу Владислава Сич.

Наприкінці зустрічі найбільш активні учасники отримали невеличкі подарунки.

Автор: студентка 2-Ж Ольга Ярмолич

Фото: студентка 2-PR Ірина Березенко

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

29 Грудня, 2019
Єва Кравчук: Новий рік – це як понеділок, як чистий листок, із якого можна почати все спочатку

 Єва Кравчук, студентка-магістрантка першого курсу спеціальності «Журналістика (Медіакомунікації)». 2019 рік був для неї багатим на втілення мрій, насиченим і переломним….

13 Березня, 2023
XХV Всеукраїнська наукова конференція молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених»

Шановні студенти, аспіранти, викладачі! ЗАПРОШУЄМО Вас узяти участь у роботі XХV Всеукраїнської наукової конференції молодих учених „Актуальні проблеми природничих і…

15 Грудня, 2019
Анна Серьоженкова: Новий рік для мене – це чергова можливість зарядитися позитивними емоціями та енергією для нових звершень

Анна Серьоженкова, студентка першого курсу магістратури спеціальності «Журналістика (Медіакомунікації)». 2019 рік подарував їй чимало перемог, подолання комплексів, новий досвід та…

21 Вересня, 2020
10-кілометровий забіг подолали студенти разом із завідувачкою кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ

Майбутні журналісти, рекламники й піарники разом із завідувачкою кафедри взяли участь у легкоатлетичному забігу «Черкаська десятка», подолавши дистанцію в десять…