Студенти-медійники ННІ УФСК зустрілися з Юлією Чабаненко

20 Вересня, 2023

Спілкування студентів інституту з власницею Черкаської майстерні друку пройшло в обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка 19 вересня.

Захід відбувся в межах тижня краєзнавства під назвою «Я починаюсь з отчої землі».

Зустріч була організована зокрема для студентів спеціальності «Видавничий бізнес, редагування та медіадизайн», а також для всіх охочих дізнатися про діяльність видавництва.

«У кожної бібліотеки є 2 цінності: людина, яка творить книжку, й людина, яка читає. Бібліотека — це посередник між творцями й читачами, міст, який не зникне, поки є люди», – зазначає завідувачка відділу читальних залів Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка Катерина Вербівська.

На зустрічі студенти дізналися історію створення видавництва, побачили його творчий доробок, зокрема нові книги-антистреси та розмальовку-комікс для дітей «Безпечно про небезпечне».

«Я завжди можу придумати й запропонувати автору більш економічно вигідний, але якісний варіант друку. Ми видаємо книгу на віки, нас не буде на цій землі, а книга буде жити», – зазначає Юлія Чабаненко.

Відповідаючи на питання залу, пані Юлія розповіла про тенденції на видавничому ринку та зазначила, що треба тягнутися до сильніших, адже видавнича справа – це як на біговій доріжці: якщо в парі стаєш зі спортсменом, то і в тебе результат кращий.

Неля Левченко, членкиня команди Чабаненко, випускниця ННІ УФСК освітньої програми «Видавнича справа та редагування» поділилася досвідом роботи у видавництві та розповіла, що така діяльність завжди різнопланова, різноманітна й творча, інколи виснажлива, але дуже цікава.

Окрім видавчині, студенти отримали змогу поспілкуватися і з  письменницею Тетяною Брукс, яка представила аудиторії свою нову книгу-розмальовку, розповіла про досвід роботи з видавництвом Юлії Чабаненко й анонсувала проведення творчого вечора.

Для студентів-видавців – це корисний досвід від практика видавничої справи.

«Цікаво було дізнатися дуже багато деталей створення книг: від особливостей друку до дизайну. Послухавши про атмосферу роботи у видавництві, ще більше закохалася у вибрану професію», – поділилася враженнями студентка 1-ВБ курсу Владислава Сич.

Наприкінці зустрічі найбільш активні учасники отримали невеличкі подарунки.

Автор: студентка 2-Ж Ольга Ярмолич

Фото: студентка 2-PR Ірина Березенко

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

17 Грудня, 2019
Антон Таран: У новому році найбільше хочу подорожувати, оскільки подорожі змінюють людину на краще

Антон Таран, студент третього курсу спеціальності «Журналістика». 2019 рік хлопець уважає вдалим, адже йому вдалося змінити звичний ритм життя, спробувати…

21 Вересня, 2022
Національні методичні рекомендації щодо розроблення навчальних програм із журналістики

У межах проєкту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» презентовано “Збірку національних методичних рекомендацій щодо…

27 Грудня, 2019
Визначили переможців олімпіади із журналістики та з реклами

Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади оголосили 27 грудня в ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Про…

21 Грудня, 2015
Триває пряма трансляція дискусії про роль медіа в розв’язанні конфлікту

Сьогодні, 21 грудня, о 14.00 розпочалася дискусія на тему: “Роль ЗМІ у розв’язанні конфлікту: українські реалії”.  На заході презентують результати моніторингу національних…