Знайомство з першокурсниками відбулося в ННІ УФСК

1 Вересня, 2023

Навчально-науковий інститут української філології та соціальних комунікацій зустрів та привітав із Днем знань своїх першокурсників. Розпочали зустріч дирекція та викладачі інституту. 

«Це новий крок у доросле життя. Хочу подякувати вам, що обрали саме наш університет. Ви обрали Україну та її майбутнє. У нашому закладі дуже багато можливостей, щоб ви могли себе застосувати, реалізувати, навчитися та вирости духовно», – зазначила директорка ННІ УФСК Оксана Іванченко.

Першокурсникам вручили український традиційний коровай та прочитали лекцію «ЧНУ – 550 днів повномасштабної російсько-української війни». Після цього колишнім абітурієнтам провели екскурсію університетом, зокрема продемонстрували кабінети, в яких пройдуть їхні навчальні роки. Студенти мали змогу познайомитися зі своїми викладачами.

«Я вас вітаю та бажаю кайфувати від навчання й спілкування. Дякуємо Збройним силам України, що у вас є така змога. Повірте, ви вступили на гарну спеціальність і завжди будете заробляти кошти. Я думаю, що ви повинні чітко окреслити те, чого ви хочете», – звернулася до першокурсників завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко. 

Окремо студентам провели першу кураторську годину, розповіли про особливості та умови навчання.

Потім вступники мали змогу поспілкуватися зі старшокурсниками, які пригостили своїх новоприбулих колег солодощами та поділилися цікавими історіями з власного досвіду.

Перший курс розповів про свої враження та очікування від навчання. 

«Кафедра справила прекрасне враження, тому очікування у мене відповідні. Впевнена, що навчання в ЧНУ стане моїми, як то кажуть, «найкращими студентськими роками», – поділилася враженнями студентка 1-Ж курсу Катерина Супрун.

Автор: студент 2-Ж курсу Денис Непогодьєв
Фото: студентка 2-PR курсу Ірина Березенко 

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

20 Жовтня, 2023
«Героїв не треба заливати слізьми, ними треба пишатися», – Юлія Кулик

Проєкт «Носії пам’яті. Журналісти, що загинули на російсько-українській війні» презентувала Академія української преси в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького….

2 Січня, 2020
Як урятуватися від негативного впливу морозів і холодних вітрів?

У зв’язку з похолоданням українцям радять носити рукавички та просторий одяг, не палити на морозі та їсти перед виходом на…

22 Травня, 2023
«Жінки, які змогли зробити тил»: презентація книги про жінок на війні відбулася в ННІ УФСК

Подія відбулася 19 травня в змішаному форматі за підтримки кафедри журналістики, реклами та PR- технологій ЧНУ імені Богдана Хмельницького. «Незламні»…

25 Листопада, 2019
Викладачі кафедри вивчали досвід журналістської освіти в польському університеті

Робочий візит представників кафедри журналістики, реклами та PR-технологій до Університету імені Адама Міцкевича в Познані тривав із 19 до 21…