Знайомство з першокурсниками відбулося в ННІ УФСК

1 Вересня, 2023

Навчально-науковий інститут української філології та соціальних комунікацій зустрів та привітав із Днем знань своїх першокурсників. Розпочали зустріч дирекція та викладачі інституту. 

«Це новий крок у доросле життя. Хочу подякувати вам, що обрали саме наш університет. Ви обрали Україну та її майбутнє. У нашому закладі дуже багато можливостей, щоб ви могли себе застосувати, реалізувати, навчитися та вирости духовно», – зазначила директорка ННІ УФСК Оксана Іванченко.

Першокурсникам вручили український традиційний коровай та прочитали лекцію «ЧНУ – 550 днів повномасштабної російсько-української війни». Після цього колишнім абітурієнтам провели екскурсію університетом, зокрема продемонстрували кабінети, в яких пройдуть їхні навчальні роки. Студенти мали змогу познайомитися зі своїми викладачами.

«Я вас вітаю та бажаю кайфувати від навчання й спілкування. Дякуємо Збройним силам України, що у вас є така змога. Повірте, ви вступили на гарну спеціальність і завжди будете заробляти кошти. Я думаю, що ви повинні чітко окреслити те, чого ви хочете», – звернулася до першокурсників завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко. 

Окремо студентам провели першу кураторську годину, розповіли про особливості та умови навчання.

Потім вступники мали змогу поспілкуватися зі старшокурсниками, які пригостили своїх новоприбулих колег солодощами та поділилися цікавими історіями з власного досвіду.

Перший курс розповів про свої враження та очікування від навчання. 

«Кафедра справила прекрасне враження, тому очікування у мене відповідні. Впевнена, що навчання в ЧНУ стане моїми, як то кажуть, «найкращими студентськими роками», – поділилася враженнями студентка 1-Ж курсу Катерина Супрун.

Автор: студент 2-Ж курсу Денис Непогодьєв
Фото: студентка 2-PR курсу Ірина Березенко 

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

23 Квітня, 2024
Випускниці поділилися досвідом із майбутніми рекламниками

Тренінг представників рекламної агенції «Стрілка» відбувся для студентів-піарників на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій Під час заходу співзасновниця «strilka.agency» Тетяна…

18 Грудня, 2019
Студенти взяли участь в олімпіаді з журналістики

Перший етап  Всеукраїнської олімпіади із журналістики та реклами відбувався протягом двох днів – 9 та 13 грудня в ЧНУ ім….

3 Березня, 2019
Викладачі журналістики працюють над проектом з упровадження «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» (DESTIN)

Нині на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій триває робота над проектом«Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and…

8 Травня, 2019
Викладачі журналістики запитали в студентів про переваги та недоліки навчання

У межах проекту «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» («DESTIN») («Журналістська освіта задля демократії в…