Майбутні піарники Черкаського національного презентували книгу-комікс «Всесвіт Дюскотс»

12 Травня, 2023

Студенти-медійники 4-PR курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели пресконференцію, під час якої презентували книгу-комікс «Всесвіт Дюскотс».

Захід організовано у межах залікового завдання з дисципліни «Організація громадських та PR-заходів», яку викладає доцентка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Олена Надточій. Подія проходила в аудиторіях кафедри. Засновники проєкту спробували не тільки зацікавити потенційних читачів новим продуктом, а й привернути увагу суспільства до проблем, що були порушені в процесі її створення, а саме показати світу, що війна досі триває, і що не варто стояти осторонь людських страждань.

Ініціатором створення такого видання стала громадська організація «Дюскотс», її керівник Максим Сергієнко розповів:

— Наша команда відбирала історії з-понад сотні надісланих розповідей. Сюди увійшли 19 історій реальних українців, які пережили повномасштабну війну.

Проєкт має доброчинну мету, пояснила менеджерка проєкту Діана Олійник:

— Ми хочемо спрямувати кошти на реабілітацію людей, які постраждали від війни. Також хочемо перекласти книгу англійською мовою, щоб якомога більше людей змогли її прочитати за межами України, щоб поширювати історії про те, що відбувається в Україні сьогодні.

На презентацію були запрошені представник черкаських медіа: «Суспільне», «ICTV» та «18000», що допомогло авторам книги презентувати ідею та мету їхнього проєкту ширшій аудиторії.

Своїми враженнями від складання заліку в «нестандартному» форматі поділилась ведуча заходу, студентка 4-PR курсу Діана Осейко:

— Для мене, ця подія стала чудовою нагодою зануритись в процес організації та створення івентів, а також застосувати отримані знання на практиці. Я вважаю, що висвітлення процедури створення книги-коміксу «Всесвіт Дюскотс» є досить цікавим і змістовним, адже вона беззаперечно буде корисною не лише для наших студентів, а й для соціуму загалом. Я сподіваюся, що подібні ініціативи будуть і надалі проводитися в майбутньому, оскільки вони сприятимуть підвищенню інтересу до професії та розвитку рекламної галузі.

Детальніше про цей захід дивіться у сюжеті  «Суспільне»:

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

12 Вересня, 2020
Викладачі журналістики ЧНУ братимуть участь у програмі «Journalism Teachers Academy»

ГО «Український інститут медіа та комунікації» і Deutsche Welle Akademie відібрав п’ять університетів, що візьмуть участь у програмі «Journalism Teachers…

6 Січня, 2020
Активна позиція

  Палітра емоцій Артема Новікова під час нагородження в “Молодіжному ресурсному центрі” Книги − це мудрість, а спільна праця –…

24 Листопада, 2022
Історія евакуації дівчинки з інвалідністю та її рідних до Черкас

Цей матеріал буде близьким мільйонам українців, які мусили залишити свій дім через вторгнення російської армії. Пропонуємо прочитати історію двічі переселенців…

17 Квітня, 2023
Вибір внутрішньогалузевих дисциплін

Шановні студенти! Оберіть, будь ласка, внутрішньогалузеві дисципліни на 2023-2024 навчальний рік. Гугл-форма для вибору ОП “Журналістика”: https://forms.gle/UMwrSJL5cqff1Rus6 Перелік дисциплін ОП…