Студенти-медійники переймали досвід роботи з базами даних від «Слідство.Інфо»

29 Березня, 2024

Вебінар для майбутніх медійників про основи роботи з відкритими даними  провела журналістка «Слідство.Інфо» Яніна Корнієнко.

Зустріч організувала кафедра журналістики, реклами та PR-технологій. На заході були присутні студенти та викладачі як в онлайн-режимі, так і в аудиторії.

Яніна Корнієнко розповіла, з чого потрібно починати роботу, де шукати теми для розслідувань, які бувають види запитів. Спікерка поділилася як приватними, так і державними сервісами, які використовують журналісти-розслідувачі, зазначивши: «Єдиний державний реєстр — це база, яку важливо знати, проте тільки з його допомогою розслідування не зробити».

На прикладах матеріалів «Слідство.Інфо» показала покрокову інструкцію роботи з різними базами даних та розповіла, в яких випадках краще використовувати той чи той ресурс.

Студентка 4-Ж курсу Анастасія Столбова поділилася враженнями від зустрічі, зазначивши, що вебінар був не тільки цікавим, але й корисним, адже бази даних є надійним джерелом пошуку інформації не лише для розслідувань. Майбутня медійниця додала, що надалі буде прислухатися до порад і використовувати ресурси, про які дізналася.

Для закріплення теоретичних знань журналістка-розслідувачка запропонувала студентам виконати практичні завдання, використовуючи різні інструменти для пошуку необхідної інформації.

«Під час підготовки студентів важливо робити акцент на практичній частині. Журналісти-фахівці мають дуже професійно вміти користуватися інструментарієм баз даних та постійно покращувати ці навички» — зазначив викладач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Богдан Калініченко.

Авторка: студентка 2-Ж курсу Ольга Ярмолич

Фото: студентка 4-Ж курсу Мішель Іванова

Докладніше — у сюжеті СтудТБ ЧНУ

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

15 Листопада, 2019
Журналісти та рекламники першого курсу стали «Акуленятами пера»

Спецоперація «Посвята» відбулась 14 листопада в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Про це повідомляє наш кореспондент. Свято розпочалось із…

11 Жовтня, 2021
Теми курсових робіт за 2021-2022 н.р.

До вашої уваги – теми курсових робіт ОС “Бакалавр” спеціальності 061 “Журналістика” денної та заочної форм навчання за 2021-2022 н.р.

14 Листопада, 2015
Ліквідувати борги студенти Черкаського національного зможуть у лютому

Ліквідувати академічну заборгованість після зимової сесії студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького зможуть…

14 Листопада, 2015
Андрій Любка представив роман студентам Черкаського національного

Презентація нової книги «Карбід» відбулася в Художньому музеї 5 листопада, ─ повідомляє співзасновник МГО «Книжковий маестро», організатор заходу Людмила Фіть….