Студенти-медійники переймали досвід роботи з базами даних від «Слідство.Інфо»

29 Березня, 2024

Вебінар для майбутніх медійників про основи роботи з відкритими даними  провела журналістка «Слідство.Інфо» Яніна Корнієнко.

Зустріч організувала кафедра журналістики, реклами та PR-технологій. На заході були присутні студенти та викладачі як в онлайн-режимі, так і в аудиторії.

Яніна Корнієнко розповіла, з чого потрібно починати роботу, де шукати теми для розслідувань, які бувають види запитів. Спікерка поділилася як приватними, так і державними сервісами, які використовують журналісти-розслідувачі, зазначивши: «Єдиний державний реєстр — це база, яку важливо знати, проте тільки з його допомогою розслідування не зробити».

На прикладах матеріалів «Слідство.Інфо» показала покрокову інструкцію роботи з різними базами даних та розповіла, в яких випадках краще використовувати той чи той ресурс.

Студентка 4-Ж курсу Анастасія Столбова поділилася враженнями від зустрічі, зазначивши, що вебінар був не тільки цікавим, але й корисним, адже бази даних є надійним джерелом пошуку інформації не лише для розслідувань. Майбутня медійниця додала, що надалі буде прислухатися до порад і використовувати ресурси, про які дізналася.

Для закріплення теоретичних знань журналістка-розслідувачка запропонувала студентам виконати практичні завдання, використовуючи різні інструменти для пошуку необхідної інформації.

«Під час підготовки студентів важливо робити акцент на практичній частині. Журналісти-фахівці мають дуже професійно вміти користуватися інструментарієм баз даних та постійно покращувати ці навички» — зазначив викладач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Богдан Калініченко.

Авторка: студентка 2-Ж курсу Ольга Ярмолич

Фото: студентка 4-Ж курсу Мішель Іванова

Докладніше — у сюжеті СтудТБ ЧНУ

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

24 Листопада, 2022
Історія евакуації дівчинки з інвалідністю та її рідних до Черкас

Цей матеріал буде близьким мільйонам українців, які мусили залишити свій дім через вторгнення російської армії. Пропонуємо прочитати історію двічі переселенців…

2 Вересня, 2021
Першокурсники відсвяткували День знань

Майже дві тисячі першокурсників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розпочали ювілейний навчальний рік 1 вересня зі святкування Дня знань….

29 Грудня, 2019
Єва Кравчук: Новий рік – це як понеділок, як чистий листок, із якого можна почати все спочатку

 Єва Кравчук, студентка-магістрантка першого курсу спеціальності «Журналістика (Медіакомунікації)». 2019 рік був для неї багатим на втілення мрій, насиченим і переломним….

28 Липня, 2020
Студенти-піарники вітають із професійним святом!

Shine bright like a diamond…   Можливо, Rihanna співала й не про PR, але дуже влучно окреслила суть. PR –…