Студенти-медійники відвідали зустріч із Деніелом Джеймсом Смітом

10 Березня, 2023

Студенти кафедри журналістики, реклами та PR-технологій мали змогу поспілкуватися з американським журналістом у межах проєкту «Голос. Україна. Ротарі». Захід відбувся в конференц-залі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

«Головна мета – презентувати діяльність Дена і запросити вас усіх взяти участь у проєкті. Річ у тім, що у світі спадає інтерес до України. Основна ціль проєкту – це показати справжню історію. Я вас запрошую створювати такі історії. І це не має бути щось унікальне», – наголосила пресофіцерка Дистрикту 2232 Ротарі в Україні Тетяна Очеретяна.

Студенти провели дуже цікаву та корисну зустріч із Деніелом. Він розповів про своє ставлення до України та українців. Також поділився цікавим, місцями трагічним досвідом спілкування з різними людьми. Закликав усіх присутніх долучатись до проєкту Ротарі: знімати подкасти та ділитись своїм життям під час війни.

«Наша місія тут полягає в тому, щоб зібрати ваші історії. Ми працюємо в двох напрямах: робимо серію відео та подкастів. Зараз ви всі об’єднані та патріотично налаштовані. В нашій програмі ми б хотіли продемонструвати дух та відвагу українського народу», – поділився американський журналіст Деніел Джеймс Сміт.

Пресслужба університету продемонструвала колезі проєкт «ЧНУ – 75 днів війни». Поділилися історією його створення та окремими деталями.

«Усе почалося буквально 24 лютого. Це був страшний день в житті кожного українця. Наш фронт здебільшого інформаційний. На третьому місяці війни у нас виникла ідея розповідати про те, чим ми живемо. Щоб зберегти пам’ять про ці події. Ми зібрали історії про наших працівників та студентів», – розповіла керівниця пресслужби ЧНУ Сніжана Лисенко.

«Подія дуже сподобалась. Ми мали змогу отримати цікавий досвід: спілкування з американським журналістом та практика англійської мови. Окремо слід зазначити про можливості, які нам надали. Цікаво було послухати також про доброчинність в Україні та Америці», – поділилася студентка 2-PR курсу Наталія Бондар.

Захід відбувся в день народження українського класика Тараса Шевченка. Наприкінці зустрічі студенти мали змогу розповісти Деніелу та західній аудиторії про видатного поета.

Автор: студент 1-Ж курсу Денис Непогодьєв
Фото: студент 3-ВБ курсу Андрій Найда

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

12 Травня, 2023
Майбутні піарники Черкаського національного презентували книгу-комікс «Всесвіт Дюскотс»

Студенти-медійники 4-PR курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели пресконференцію, під час якої презентували книгу-комікс «Всесвіт Дюскотс». Захід організовано…

26 Вересня, 2022
Онлайн-курс із медіаграмотності розробили викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій

Просвітницькі курси з медіаграмотності розробляли медіафахівці з українських університетів у межах реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії…

7 Жовтня, 2019
«Візитівки» та гімн латинською мовою: посвята першокурсників відбулася в ННІ УФСК

Традиційно відбувся ритуал посвяти в студенти. До університетської родини  першокурсники приєдналися сьомого жовтня в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Організаторами…

15 Березня, 2022
Родзинка – 2022

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у XХІV Всеукраїнській науковій конференції молодих учених, яка відбудеться 27-28 квітня 2022 року в Черкаському національному університеті…