Студенти-медійники відвідали зустріч із Деніелом Джеймсом Смітом

10 Березня, 2023

Студенти кафедри журналістики, реклами та PR-технологій мали змогу поспілкуватися з американським журналістом у межах проєкту «Голос. Україна. Ротарі». Захід відбувся в конференц-залі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

«Головна мета – презентувати діяльність Дена і запросити вас усіх взяти участь у проєкті. Річ у тім, що у світі спадає інтерес до України. Основна ціль проєкту – це показати справжню історію. Я вас запрошую створювати такі історії. І це не має бути щось унікальне», – наголосила пресофіцерка Дистрикту 2232 Ротарі в Україні Тетяна Очеретяна.

Студенти провели дуже цікаву та корисну зустріч із Деніелом. Він розповів про своє ставлення до України та українців. Також поділився цікавим, місцями трагічним досвідом спілкування з різними людьми. Закликав усіх присутніх долучатись до проєкту Ротарі: знімати подкасти та ділитись своїм життям під час війни.

«Наша місія тут полягає в тому, щоб зібрати ваші історії. Ми працюємо в двох напрямах: робимо серію відео та подкастів. Зараз ви всі об’єднані та патріотично налаштовані. В нашій програмі ми б хотіли продемонструвати дух та відвагу українського народу», – поділився американський журналіст Деніел Джеймс Сміт.

Пресслужба університету продемонструвала колезі проєкт «ЧНУ – 75 днів війни». Поділилися історією його створення та окремими деталями.

«Усе почалося буквально 24 лютого. Це був страшний день в житті кожного українця. Наш фронт здебільшого інформаційний. На третьому місяці війни у нас виникла ідея розповідати про те, чим ми живемо. Щоб зберегти пам’ять про ці події. Ми зібрали історії про наших працівників та студентів», – розповіла керівниця пресслужби ЧНУ Сніжана Лисенко.

«Подія дуже сподобалась. Ми мали змогу отримати цікавий досвід: спілкування з американським журналістом та практика англійської мови. Окремо слід зазначити про можливості, які нам надали. Цікаво було послухати також про доброчинність в Україні та Америці», – поділилася студентка 2-PR курсу Наталія Бондар.

Захід відбувся в день народження українського класика Тараса Шевченка. Наприкінці зустрічі студенти мали змогу розповісти Деніелу та західній аудиторії про видатного поета.

Автор: студент 1-Ж курсу Денис Непогодьєв
Фото: студент 3-ВБ курсу Андрій Найда

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

22 Листопада, 2015
У Черкаському національному студентів-журналістів вчили створювати новини

Практичну лекцію із тележурналістики для майбутніх медійників Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького 20 листопада провела ведуча телеканалу «112 Україна»…

28 Вересня, 2022
Майбутні медійники зустрілися з Максимом Гаптаром

Зустріч журналістів-першокурсників із випускником ННІ УФСК, відомим журналістом, а нині військовослужбовцем відбулася в лаунж-зоні для студентів. Захід організувала кафедра журналістики,…

24 Вересня, 2020
Піарники з агрохолдингу МХП зустрілися з майбутніми журналістами й рекламниками

Корпоративні видання підприємства «Урожай» та Благодійного фонду «МХП – Громаді» презентували сьогодні студентам-третьокурсникам кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного…

24 Листопада, 2022
Історія евакуації дівчинки з інвалідністю та її рідних до Черкас

Цей матеріал буде близьким мільйонам українців, які мусили залишити свій дім через вторгнення російської армії. Пропонуємо прочитати історію двічі переселенців…