Студенти-медійники відвідали зустріч із Деніелом Джеймсом Смітом

10 Березня, 2023

Студенти кафедри журналістики, реклами та PR-технологій мали змогу поспілкуватися з американським журналістом у межах проєкту «Голос. Україна. Ротарі». Захід відбувся в конференц-залі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

«Головна мета – презентувати діяльність Дена і запросити вас усіх взяти участь у проєкті. Річ у тім, що у світі спадає інтерес до України. Основна ціль проєкту – це показати справжню історію. Я вас запрошую створювати такі історії. І це не має бути щось унікальне», – наголосила пресофіцерка Дистрикту 2232 Ротарі в Україні Тетяна Очеретяна.

Студенти провели дуже цікаву та корисну зустріч із Деніелом. Він розповів про своє ставлення до України та українців. Також поділився цікавим, місцями трагічним досвідом спілкування з різними людьми. Закликав усіх присутніх долучатись до проєкту Ротарі: знімати подкасти та ділитись своїм життям під час війни.

«Наша місія тут полягає в тому, щоб зібрати ваші історії. Ми працюємо в двох напрямах: робимо серію відео та подкастів. Зараз ви всі об’єднані та патріотично налаштовані. В нашій програмі ми б хотіли продемонструвати дух та відвагу українського народу», – поділився американський журналіст Деніел Джеймс Сміт.

Пресслужба університету продемонструвала колезі проєкт «ЧНУ – 75 днів війни». Поділилися історією його створення та окремими деталями.

«Усе почалося буквально 24 лютого. Це був страшний день в житті кожного українця. Наш фронт здебільшого інформаційний. На третьому місяці війни у нас виникла ідея розповідати про те, чим ми живемо. Щоб зберегти пам’ять про ці події. Ми зібрали історії про наших працівників та студентів», – розповіла керівниця пресслужби ЧНУ Сніжана Лисенко.

«Подія дуже сподобалась. Ми мали змогу отримати цікавий досвід: спілкування з американським журналістом та практика англійської мови. Окремо слід зазначити про можливості, які нам надали. Цікаво було послухати також про доброчинність в Україні та Америці», – поділилася студентка 2-PR курсу Наталія Бондар.

Захід відбувся в день народження українського класика Тараса Шевченка. Наприкінці зустрічі студенти мали змогу розповісти Деніелу та західній аудиторії про видатного поета.

Автор: студент 1-Ж курсу Денис Непогодьєв
Фото: студент 3-ВБ курсу Андрій Найда

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

30 Грудня, 2019
Нові мультимедійні аудиторії для журналістів, рекламників і PR-ників відкрили в Черкаському національному університеті

Напередодні новоріччя, 28 грудня, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та ректор ЗВО Олександр Черевко відкрили для студентів-медійників два нові навчальні…

11 Листопада, 2019
Про особливості роботи у спортивних медіа дізналися більше студенти-журналісти

Засновник спортивного інтернет-порталу «Табло», прес-аташе ФК «ЛНЗ-Лебедин», випускник-магістр ЧНУ ім. Б. Хмельницького Андрій Вєков зустрівся з майбутніми піарниками й журналістами в ННІ…

22 Листопада, 2015
У Черкаському національному студентів-журналістів вчили створювати новини

Практичну лекцію із тележурналістики для майбутніх медійників Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького 20 листопада провела ведуча телеканалу «112 Україна»…

25 Листопада, 2019
Викладачі кафедри вивчали досвід журналістської освіти в польському університеті

Робочий візит представників кафедри журналістики, реклами та PR-технологій до Університету імені Адама Міцкевича в Познані тривав із 19 до 21…