Майбутні медійники зустрілися з Максимом Гаптаром

28 Вересня, 2022

Зустріч журналістів-першокурсників із випускником ННІ УФСК, відомим журналістом, а нині військовослужбовцем відбулася в лаунж-зоні для студентів. Захід організувала кафедра журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ.

«Із соціальних мереж дізналася про те, що Максим повернувся для ротації. Відразу написала йому та запросила зустрітися зі студентами. Переконана, що розповідь Макса про війну стане для студентів і викладачів чинником, який спонукатиме й надалі волонтерити, донатити та цінувати тих, хто боронить нашу країну. Дякуємо всім захисникам, завдяки яким  маємо змогу здобувати освіту», – поділилась завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко.

«Навесні був у Європі, бачив, що йде війна, зрозумів – потрібно повертатися в Україну, тут робота, сім’я. У квітні я ще не думав, що через кілька місяців буду в окопах», – розповів Захисник України Максим Гаптар.

Зустріч проходила близько години, весь час Максим розповідав про те, як наважився піти воювати, про події на сході України, про побут, ставлення до війни. Показував фото і відео зруйнованих сіл, тварин, які дуже часто приходили до військових. Студенти активно ставили питання, що ще більше заохочувало Максима до все нових розповідей. Тому година проминула непомітно.

Своїми враженнями від спілкування з Максимом поділилася студентка 1 курсу Юлія Євтушевська. Вона зазначила, що після цієї зустрічі у неї більше надії на те, що перемога буде зовсім скоро, адже Україну захищають справжні воїни, патріоти своєї Батьківщини.

«Сильні люди в складні моменти завжди знаходять ресурси, щоб усміхатися, бачити світло й упевнено рухатися до Перемоги. Я постійно читаю дописи Максима про війну, які йому вдається писати у вільну хвилину. Тому вражає насамперед те, як він зміг навчитися сприймати війну», – підсумувала Тетяна Бондаренко.

Автор: студентка 2-Ж курсу Єлизавета Литвин

Фото: студентка 2-ВБ курсу Ірина Захарченко

Докладніше дивіться в сюжеті “Студентського телебачення ЧНУ”

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

21 Вересня, 2021
День студентського радіо відсвяткували в ЧНУ

16-й День народження студентського радіо із тематичними експозиціями та святковою радіопрограмою відзначили в Черкаському національному. Ініціаторами свята стали викладачі та…

7 Жовтня, 2019
«Візитівки» та гімн латинською мовою: посвята першокурсників відбулася в ННІ УФСК

Традиційно відбувся ритуал посвяти в студенти. До університетської родини  першокурсники приєдналися сьомого жовтня в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Організаторами…

29 Жовтня, 2021
Журналіст Роман Цимбалюк поділився професійними настановами зі студентами-медійниками

Зустріч для студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького із журналістом Романом Цимбалюком організував його друг та колега Роман Сущенко. Дискусія передбачала…

20 Квітня, 2021
День відкритих дверей відбувся у ННІ УФСК

День відкритих дверей для абітурієнтів відбувся у ННІ української філології та соціальних комунікацій 16 квітня. Основною метою було ознайомлення абітурієнтів…