Студенти-журналісти складають іспити он-лайн та оф-лайн

11 Червня, 2020

Через карантинні обмеження, заліково-екзаменаційна сесія в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, зокрема студентів-медійників, організована дистанційно. Про це повідомляє кореспондент «Студентського телебачення».

Наразі онлайн-іспити проходять у синхронному режимі для студентів 1 – 3 курсів. Викладачі активно використовують платформи «Google Classroom», «Google Meet», «Skype» та «Zoom». Для надійної ідентифікації проводять відеозапис відповідей студентів.

«Елементи дистанційного навчання використовуватиму й надалі. Сучасні платформи допомагають чітко організувати роботу студентів, викласти всі матеріали для спільного доступу. Особливо ефективними виявилися відеозаняття, бо зоровий контакт зі студентами вкрай важливий для фідбеку з боку викладача, спільної дискусії», – ділиться досвідом викладачка кафедри Світлана Коваль.

 

«Складання іспитів он-лайн було незвичним явищем, оскільки всі звикли комуні кувати з викладачами наживо. Може, і парадокс, але, виконуючи завдання вдома, я докладала більших зусиль, щоб своєчасно подати матеріали на перевірку. Мені було комфортно так навчатися, бо я вже працюю на одному з місцевих телеканалів», – розповідає студентка Нінель Власенко.

Водночас Державна атестація для студентів-журналістів 4 курсу, що розпочалася 10 червня, проходить у стінах університету. Відповідно до наказу ректора, майбутні випускники мають змогу складати іспит у комбінованій формі за бажанням – очно в групах до 10 осіб та он-лайн. Екзаменатори й студенти дотримуються рекомендацій МОЗ щодо запобігання поширенню COVID-19, використовують засоби індивідуального захисту.

  • Я трішки хвилювався під час складання іспиту, однак дискомфорту через «масковий» режим не відчув. Усі умови для проведення ДЕКу були дотримані. Найбільше радів зустрічі зі своїми одногрупниками, бо це наші останні іспити як бакалаврів, – розповів студент Іван Дерманчук.

  • Для нас у пріоритеті здоров’я наших студентів і водночас надання якісних освітніх послуг. Формат дистанційного навчання – це гарний світовий досвід, який ми здобули цьогоріч, хоч і в екстремальних умовах. Загалом студенти-журналісти постійно працюють із цифровими технологіями в межах європейського проекту «DESTIN», тому така форма нашої спільної роботи довела свою ефективність. Попри все, людського спілкування віч-на-віч не можна замінити повною мірою, тож маємо сьогодні гарну нагоду поспілкуватися з нашими бакалаврами-випускниками на державному іспиті, – зауважила екзаменаторка Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Позначки:



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

30 Грудня, 2019
Флешмоби за участі рятувальників

Рятувальники завжди охоче долучаються до всеукраїнських і світових акцій, які дають змогу привернути увагу суспільства до важливих тем, та до…

9 Вересня, 2020
Роман Сущенко говорив зі студентами-журналістами ЧНУ про дезінформацію та фейки

Лекція «Боротьба з дезінформацією та фейками в інформаційному просторі України» відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Із майбутніми медійниками спілкувався Роман Сущенко —…

18 Грудня, 2019
Студенти взяли участь в олімпіаді з журналістики

Перший етап  Всеукраїнської олімпіади із журналістики та реклами відбувався протягом двох днів – 9 та 13 грудня в ЧНУ ім….

28 Листопада, 2019
Студенти-журналісти вчилися бути радійниками

Майстер-клас для майбутніх медійників відбувся наприкінці листопада. Ініціатором зустрічі стала доцент кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Наталія Ковтун. Про це…