Все про сучасну фотографію: студенти-медійники провели фотовиставку

22 Червня, 2023

Виставка фоторобіт “Все про сучасну фотографію” пройшла у кав’ярні “the Room” 19 червня. Автори світлин – студент 2-Ж курсу Едуард Тупіцький і студентка 3-Ж курсу Мішель Іванова.

Перша зустріч пройшла у форматі діалогу з поціновувачами фотомистецтва.

“Я навчаю своїх учнів знімати за двома критеріями: художня цінність і технічна складність. І коли ці два параметри збігаються, то людина розуміє, що так ніде не зроблять. І тоді не важливо, де розташована ваша фотостудія: однак люди приїдуть”, – розповів засновник фотостудії та школи фотографії Олександр Мінаєв.

Едуард висловив подяку Олександру та зауважив, що фотографія була для нього лише хобі, доки студент не вирішив піти на навчання у школу фотографій Мінаєва.

Мішель розповіла, що для неї фотографія – це сімейне. Також світлинами займається її старша сестра й досить довго в цій галузі працює дідусь. Дівчина розповіла, як і сама, бувши меншою, мала можливість попрацювати з дідусевими фотокамерами, після чого назавжди полюбила фотомистецтво.

Автори: студентки 1-PR курсу Олександра Гончаренко та 2-ВБ курсу Ірина Захарченко
Фото: студентка 1-PR курсу Олександра Гончаренко

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

29 Грудня, 2019
Статистика пожеж за рік

Рятувальники ДСНС підбили підсумки 2019 року. У них було чимало перемог, подій і викликів. Як повідомляє прес-служба відомства, за ці…

28 Березня, 2021
“Come on Talk” зі Світланою Литвак

About coffee. Кав’ярі Світлана Литвак та Олексій Фіялко 

1 Вересня, 2023
Знайомство з першокурсниками відбулося в ННІ УФСК

Навчально-науковий інститут української філології та соціальних комунікацій зустрів та привітав із Днем знань своїх першокурсників. Розпочали зустріч дирекція та викладачі…

15 Вересня, 2022
Для першокурсників розпочалось навчання

У навчально-науковому інституті української філології та соціальних комунікацій на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій сьогодні пройшло перше заняття для першокурсників….