Студент-рекламник проходить стажування за кордоном

1 Березня, 2024

Медійник 3-PR курсу Денис Малюк з 1 березня в онлайн-форматі розпочав навчання в Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша в Ченстохово, Польща. У межах проєкту академічної мобільності у сфері вищої освіти він навчатиметься за ОП «Журналістика і культура медіа» до 31 травня.

 Координатором програми призначено старшу викладачку кафедри журналістики, реклами та PRтехнологій Світлану Коваль. Відповідне рішення затверджено в наказі ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького «Про міжнародну академічну мобільність здобувачів вищої освіти».

«Я вирішив спробувати пройти відбір на стажування, аби дізнатися, як вивчають журналістику в Польщі, чим навчання там відрізняється від нашого, а також отримати новий досвід, який зможу привезти Україну», − розповідає він. Зауважує, що хоче саме доотримати знання, які допоможуть йому в подальшому навчанні, адже більшість необхідної інформації здобуває на рідній кафедрі.

Наразі Денис навчається дистанційно через обмеження перетину державного кордону для студентів-чоловіків. Шанси на очне навчання безпосередньо в Ченстохово є, тому рекламник чекає затвердження постанови №57 Кабінету Міністрів України про дозвіл виїзду з країни за програмами обміну строком до одного семестру.

Нагадаємо, що ще одна  наша студентка − магістрантка Юлія Сотула ще 1 лютого розпочала навчання у Відземському університеті прикладних наук за програмою академічної мобільності Erasmus+.

Авторка: Ольга Ярмолич, 2-Ж курс

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

6 Січня, 2020
Як уникнути пожежі через дитячі розваги?

Усім відомо про велику любов дітей до вогню. За повідомленнями рятувальників, відсоток пожеж, які виникають від так званих дитячих пустощів…

5 Січня, 2020
Useful expressions
1 Листопада, 2022
Основна умова реалізації чоловіка – успішна кар’єра

Публікуємо цикл авторських матеріалів Наталії Черкашенко «Гендерні стереотипи очима сучасного студентства», підготовлених на основі проведеного нею  соціологічного дослідження* Дехто може вважати, що…