Як почати кар’єру журналіста, дізнавалися студенти-медійники

5 Травня, 2023

Тренінг на тему «Початок кар’єри молодих журналістів у незалежних медіа» відбувся для студентів кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Його провели випускниця кафедри та проєктна менеджерка «Media Development Foundation» Марина Клімчук і головна редакторка видання «Медіамейкер» Дар’я Трапезнікова. Зустріч відбулась он-лайн.

«Ми хочемо порадити вам працювати в незалежних медіа. Моя місія – шукати майбутніх журналістів і направляти їх на правильний шлях. Я хочу довести, що працювати в якісних, самостійних ЗМІ класно і що ви точно не залишитесь без грошей. Головне – правильно шукати та вибирати собі місце для роботи», – зазначила Марина Клімчук.

Майбутнім медійникам розповіли про те, як отримати максимум користі від свого студентського життя та навчання в університеті. Окремо наголосили на JEP-проєктах: JEP-менторство та Fellowship for Mediamakers. Зокрема, розповіли про можливості, що вони надають, форму навчання та як потрапити на ці програми.

Головна редакторка медіа для і про медійників «Медіамейкер» Дар’я Трапезнікова повідомила про засноване нею онлайн-видання. Наголосила на його місії, особливостях сайту, формах зворотного зв’язку з аудиторією. Окремо поділилася порадами щодо співпраці з редакторами.

Фахівчині залишили свої контакти та зазначили, що до них можна в будь-який момент звертатись із запитаннями та пропозиціями щодо  спільної роботи.

«Захоплююсь такими типами тренінгів, які покроково розповідають, із чого варто почати, аби стати журналістом. Це відкриває очі на те, що треба багато працювати над собою. Дуже сподобалися спікери. Вони підготували корисні лайфхаки та поради, де можна «прокачати» свої навички», – поділилася враженнями студентка 3-Ж курсу Надія Паніван.

Автор: студент 1-Ж курсу Денис Непогодьєв

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

3 Січня, 2020
Масштабні пожежі в Україні

Зношеність матеріальної бази й обладнання, порушення правил безпеки та людська безпечність призводять до надзвичайних ситуацій на складах, підприємствах та в…

30 Вересня, 2022
Студенти-медійники відвідали тренінг із блогінгу та цифрової безпеки

Семінар-тренінг «Цифровий блогінг і громадська безпека у військовий час», організований кафедрою журналістики, реклами та PR-технологій, проходив 28-29 вересня. У перший…

15 Листопада, 2019
До студентів-журналістів завітала Ірина Філенко

Випускниця-медійниця кафедри ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького провела лекцію для студентів третього курсу спеціальності «журналістика»….

7 Жовтня, 2019
«Візитівки» та гімн латинською мовою: посвята першокурсників відбулася в ННІ УФСК

Традиційно відбувся ритуал посвяти в студенти. До університетської родини  першокурсники приєдналися сьомого жовтня в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Організаторами…