Викладачі журналістики відвідали підсумкову конференцію за програмою «DESTIN»

14 Листопада, 2022

Підсумкова зустріч Ради правління та координаційної групи міжнародного проєкту програми Європейського Союзу Erasmus+ KA2 DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність, професіоналізм» відбувалася в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) із 08 до 11 листопада 2022 року.

Із робочим візитом Польщу відвідали завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій доцентка Тетяна Бондаренко, старша викладачка Світлана Коваль та викладачка Олеся Нестеренко.

Викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького активно працювали над удосконаленням журналістської освіти в Україні в межах міжнародного проєкту програми Європейського Союзу Erasmus+ KA2 «DESTIN». У підсумковій зустрічі Ради правління та координаційної групи проєкту «DESTIN» представники журналістських організацій та університетів з України, Великої Британії, Польщі, Австрії, Нідерландів, Швеції, Ірландії обговорили результати міжнародної співпраці та окреслили освітні перспективи.

Команді проєкту вдалося досягти вагомих успіхів завдяки чітко скоординованим і злагодженим діям усіх учасників. Серед результатів – вивчення досвіду Університету Бат Спа (Великобританія), Університету імені Ліннея (Швеція), Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща); кардинальні зміни й модернізація навчальних планів та впровадження оновлених бакалаврських і магістерських освітніх програм із підготовки журналістів відповідно до Європейської рамки кваліфікацій (EQF) та Європейських стандартів доброчесності й професіоналізму. Проєкт стимулював роботу викладачів, посприяв зміні філософії викладання з акцентом на практичному складнику, забезпечив упровадження онлайн-курсів із медіаграмотності.

Ще одним досягненням проєкту «DESTIN» стала «Збірка національних методичних рекомендацій щодо змісту, розробки та впровадження навчальних програм для здобуття ступенів бакалавра та магістра в галузі журналістики», що трансформувала теоретичні знання і практичні навички роботи в ЗМІ.

Масштабна міжнародна програма Еразмус+ допомогла кардинально змінити підготовку українських медійників. Для впровадження результатів проєкту «DESTIN» заплановано постійний моніторинг імплементованих оновлень та оцінювання їхньої якості.

Олеся Нестеренко, викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

11 Листопада, 2019
Про особливості роботи у спортивних медіа дізналися більше студенти-журналісти

Засновник спортивного інтернет-порталу «Табло», прес-аташе ФК «ЛНЗ-Лебедин», випускник-магістр ЧНУ ім. Б. Хмельницького Андрій Вєков зустрівся з майбутніми піарниками й журналістами в ННІ…

1 Травня, 2024
Воркшоп із відеознімання та монтажу для школярів

Тренінг із відеознімання та монтажу провели для учнів Черкаської спеціалізованої школи №20 студенти-журналісти та викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій….

17 Травня, 2024
Світлана Коваль пройшла «Марафон фактчекінгу»

Старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ ім. Б. Хмельницького Світлана Коваль стала учасницею «Марафону фактчекінгу». Захід проходив у…