Викладачі журналістики відвідали підсумкову конференцію за програмою «DESTIN»

14 Листопада, 2022

Підсумкова зустріч Ради правління та координаційної групи міжнародного проєкту програми Європейського Союзу Erasmus+ KA2 DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність, професіоналізм» відбувалася в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) із 08 до 11 листопада 2022 року.

Із робочим візитом Польщу відвідали завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій доцентка Тетяна Бондаренко, старша викладачка Світлана Коваль та викладачка Олеся Нестеренко.

Викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького активно працювали над удосконаленням журналістської освіти в Україні в межах міжнародного проєкту програми Європейського Союзу Erasmus+ KA2 «DESTIN». У підсумковій зустрічі Ради правління та координаційної групи проєкту «DESTIN» представники журналістських організацій та університетів з України, Великої Британії, Польщі, Австрії, Нідерландів, Швеції, Ірландії обговорили результати міжнародної співпраці та окреслили освітні перспективи.

Команді проєкту вдалося досягти вагомих успіхів завдяки чітко скоординованим і злагодженим діям усіх учасників. Серед результатів – вивчення досвіду Університету Бат Спа (Великобританія), Університету імені Ліннея (Швеція), Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща); кардинальні зміни й модернізація навчальних планів та впровадження оновлених бакалаврських і магістерських освітніх програм із підготовки журналістів відповідно до Європейської рамки кваліфікацій (EQF) та Європейських стандартів доброчесності й професіоналізму. Проєкт стимулював роботу викладачів, посприяв зміні філософії викладання з акцентом на практичному складнику, забезпечив упровадження онлайн-курсів із медіаграмотності.

Ще одним досягненням проєкту «DESTIN» стала «Збірка національних методичних рекомендацій щодо змісту, розробки та впровадження навчальних програм для здобуття ступенів бакалавра та магістра в галузі журналістики», що трансформувала теоретичні знання і практичні навички роботи в ЗМІ.

Масштабна міжнародна програма Еразмус+ допомогла кардинально змінити підготовку українських медійників. Для впровадження результатів проєкту «DESTIN» заплановано постійний моніторинг імплементованих оновлень та оцінювання їхньої якості.

Олеся Нестеренко, викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

1 Жовтня, 2020
Теми кваліфікаційних робіт за 2020-2021 н.р.

До вашої уваги – теми кваліфікаційних робіт ОС “Бакалавр” спеціальності 061 “Журналістика”

9 Листопада, 2019
Студенти-журналісти зустрілися з ведучими “Доброго ранку, Черкащино”

Телевізійниці «UA: Черкаси» Тетяна Зозуля та Вікторія Скубацька поділилися досвідом роботи в прямому ефірі ранкового шоу зі студентами-журналістами третього курсу…

15 Листопада, 2019
Журналісти та рекламники першого курсу стали «Акуленятами пера»

Спецоперація «Посвята» відбулась 14 листопада в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Про це повідомляє наш кореспондент. Свято розпочалось із…

17 Грудня, 2019
Антон Таран: У новому році найбільше хочу подорожувати, оскільки подорожі змінюють людину на краще

Антон Таран, студент третього курсу спеціальності «Журналістика». 2019 рік хлопець уважає вдалим, адже йому вдалося змінити звичний ритм життя, спробувати…