Студенти ННІ УФСК відвідали патріотично-виховний захід

28 Вересня, 2023

Навчально-науковий інститут української філології та соціальних комунікацій влаштував доброчинний пікнік “Знайомство з першим курсом” для всіх охочих з інституту. Виїзд відбувся 27 вересня на навчально-спортивній базі «Сокирна».

У ході заходу студенти робили донати на ЗСУ у фонд випускниці та черкаської волонтерки Вікторії Хамази. Загалом зібрали 5 тисяч гривень.

«Благочинний патріотично-виховний захід у Сокирній із шаленим темпом підготовки, інколи розгубленістю і новими викликами у спілкуванні зі студентами, але все це – щиро, емоційно, солодко-перцево! А найголовніше – подяка і донати ЗСУ з вірою у Перемогу!» – зазначає заступниця директора з виховної роботи Оксана Вертипорох.

Під час пікніка першокурсникам урочисто вручили студентські квитки. Директорка інституту української філології та соціальних комунікацій  Оксана Іванченко звернулася до молоді з привітанням із нагоди отримання документа.

Студенти та викладачі активно провели день: вивчали територію бази, готували козацьку кашу, розводили багаття, знайомилися з першокурсниками, влаштовували пісенні конкурси.  Також у Сокирній урочисто пролунав гімн ННІ УФСК.

«Під час поїздки всі стали, як одна велика сім’я. Вважаю, що такі заходи не лише зміцнюють колектив, а й сприяють нашому духовному вихованню», – ділиться враженнями студентка 1-Ж курсу Владислава Слєсар.

Автор: студентка 2-Ж курсу Ольга Ярмолич

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

4 Липня, 2023
Випуск бакалаврів спеціальності “Журналістика”

Цьогоріч дипломи бакалаврів журналістики за чотирма освітніми програмами (“Журналістика”, “Реклама та PR у медіагалузі”, “Видавничий бізнес і сучасні комунікативні технології”,…

11 Грудня, 2019
Воркшоп із медіаграмотності провели магістранти для студентів-журналістів, рекламників і PR-ників

Навчальний інтенсив «Медіаграмотність — складник фахової компетентності журналіста» для студентів і викладачів ННІ УФСК провели магістранти кафедри журналістики Віталій Аністратенко…

14 Листопада, 2022
Викладачі журналістики відвідали підсумкову конференцію за програмою «DESTIN»

Підсумкова зустріч Ради правління та координаційної групи міжнародного проєкту програми Європейського Союзу Erasmus+ KA2 DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в…

3 Жовтня, 2022
Фотовиставка на вшанування пам’яті Героїв-Азовців відбулась у Черкасах

Родини полеглих бійців полку «Азов» організували патріотичний захід 1 жовтня у ТРЦ «Хрещатик-Сіті». Вшанувати пам’ять загиблих героїв прийшли черкащани, військові….