Студенти ННІ УФСК відвідали патріотично-виховний захід

28 Вересня, 2023

Навчально-науковий інститут української філології та соціальних комунікацій влаштував доброчинний пікнік “Знайомство з першим курсом” для всіх охочих з інституту. Виїзд відбувся 27 вересня на навчально-спортивній базі «Сокирна».

У ході заходу студенти робили донати на ЗСУ у фонд випускниці та черкаської волонтерки Вікторії Хамази. Загалом зібрали 5 тисяч гривень.

«Благочинний патріотично-виховний захід у Сокирній із шаленим темпом підготовки, інколи розгубленістю і новими викликами у спілкуванні зі студентами, але все це – щиро, емоційно, солодко-перцево! А найголовніше – подяка і донати ЗСУ з вірою у Перемогу!» – зазначає заступниця директора з виховної роботи Оксана Вертипорох.

Під час пікніка першокурсникам урочисто вручили студентські квитки. Директорка інституту української філології та соціальних комунікацій  Оксана Іванченко звернулася до молоді з привітанням із нагоди отримання документа.

Студенти та викладачі активно провели день: вивчали територію бази, готували козацьку кашу, розводили багаття, знайомилися з першокурсниками, влаштовували пісенні конкурси.  Також у Сокирній урочисто пролунав гімн ННІ УФСК.

«Під час поїздки всі стали, як одна велика сім’я. Вважаю, що такі заходи не лише зміцнюють колектив, а й сприяють нашому духовному вихованню», – ділиться враженнями студентка 1-Ж курсу Владислава Слєсар.

Автор: студентка 2-Ж курсу Ольга Ярмолич

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

21 Грудня, 2015
Студентам-журналістам пропонують стажування на порталі “Доступ до правди”

«Доступ до правди» запрошує на стажування, яке триватиме 1-3 місяці, студентів-журналістів, а також політологів та соціологів Студенти можуть приєднатися до команди…

29 Жовтня, 2015
Студенти Черкаського національного змагалися за звання найрозумнішого

Інтелектуальне змагання «Що? Де? Коли?» відбулося в науковій бібліотеці університету 15 жовтня. Вікторина мала 3 тури, у яких було по 10…

8 Січня, 2020
Different ways to say
15 Червня, 2023
Студенти ННІ УФСК отримали нагороди XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Церемонія нагородження переможців XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбулася 14 червня у Національному музеї Тараса Шевченка…