5 джерел для пошуку можливостей

26 Жовтня, 2022

Часто молодь не знає про той величезний обсяг усього цікавого та корисного, що їм доступний.  Причина проста: нам невідомо, де шукати. Пропонуємо добірку ресурсів, які стануть у нагоді для студента на шляху до реалізації себе.

  • Молодіжні осередки. Майже в кожному великому місті є молодіжні центри – організації, які ініціюють і втілюють різноманітні освітні проєкти в багатьох сферах. Це можуть бути тренінги з  особистого розвитку, опанування нових навичок. Такі місця слугують хабом, що об’єднує активну молодь, яка прагне розвиватися. Тут легко можна знайти нових друзів, оволодіти корисними вміннями. Для нашого міста таким осередком слугує Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр (https://www.instagram.com/mrc.ck.ua/).
  • Веб-сайти. Для проактивних студентів розроблені спеціалізовані сайти, де зібрано інформацію про тренінги, стажування, програми, курси. Найбільш потужним ресурсом є сайт mozhlyvosti.com.
  • Університети.  Майже кожен заклад вищої освіти має у своїй структурі відділ, відповідальний за інформування студентів про актуальні можливості. Наприклад, у Черкаському національному університеті функціює Відділ міжнародних зв’язків
  • Телеграм-канали. Якщо ви проводите чимало часу в телеграмі, варто звернути увагу на канали, які виконують схожу з веб-сайтами функцію – поширення актуальних грантів, проєктів, стажувань. Радимо звернути увагу на @tviyspace та @ukrainiangeneration.
  • Дипломатичні установи. Якщо ви мрієте про навчання в закордонному ЗВО, чимало посольств публікують інформацію про можливість отримати грант на навчання. Наприклад, посольство США щорічно оголошує набір на програму «The Global UGRAD Program».

Артем Новіков, студент 2 курсу магістратури “Медіакомунікації”

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

26 Серпня, 2020
Журналісти-першокурсники ЧНУ ім. Б. Хмельницького навчатимуться за оновленими програмами європейського зразка

У вересні 2020 – 2021 навчального року студенти першого курсу бакалаврату та магістратури за освітньою програмою “Журналістика” здобуватимуть освіту відповідно до…

8 Січня, 2020
Жіночність. Сила

Вправи жіночної Анни Половинки зі зброєю Перша допомога – це необхідні вміння та практика Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

29 Жовтня, 2015
Студенти Черкаського національного змагалися за звання найрозумнішого

Інтелектуальне змагання «Що? Де? Коли?» відбулося в науковій бібліотеці університету 15 жовтня. Вікторина мала 3 тури, у яких було по 10…

6 Червня, 2021
Вітаємо з Днем журналіста!

Журналістика –  у серці! Вітаємо з професійним святом!