Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій на рік стала членом Європейської асоціації викладачів журналістики

1 Червня, 2022

Для українських ЗВО, учасників проєкту DESTIN, членство в EJTA відкриває доступ до ресурсів та до участі в заходах Європейської асоціації викладачів журналістики (European Journalism Training Association, сайт – https://www.ejta.eu/). EJTA була заснована в Брюсселі в 1990 році. До її складу входять 80 авторизованих центрів підготовки журналістів з 30 країн Європи. Асоціація забезпечує співпрацю та обмін студентами й викладачами, створення міжнародних проєктів та освітніх програм.

Із метою гарантування сталості проєкту DESTIN та утвердження програмних результатів 10 університетів-партнерів у листопаді 2021 року створили Громадську організацію «Український форум викладачів медіа та журналістики» (UFEMJ) під керівництвом колег із Львівського національного університету ім. І. Франка. Правління ГО надіслало заявку щодо участі UFEMJ в Європейській асоціації викладачів журналістики. Наглядова Рада EJTA на травневому засіданні ухвалила рішення щодо безкоштовного членства UFEMJ строком на один рік.

Серед перспектив такої співпраці для викладачів кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, а також студентів спеціальності «Журналістика»:

  • участь у фактчекінгових («EU-factcheck») та інших медійних («Invisible cities») програмах EJTA;
  • підготовка спільних грантових заявок;
  • гостьові лекції й майстер-класи від європейських професорів.

Зокрема, у листопаді 2022 року обрані EJTA школи журналістики отримають лист-запрошення від директора EJTA щодо участі в проєкті з «Інклюзивної журналістики» в Польщі.

Нагадаємо, що кафедра журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ ім. Б. Хмельницького із 2018 року бере участь у проєкті Erasmus+ KA2  «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» («DESTIN») («Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм»). Проєкт спрямований на вдосконалення навчальних планів із підготовки журналістів. Докладніше – на сайті https://www.destin-project.info/en/

Світлана Коваль, ст. викладач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій,

адміністратор проєкту DESTIN у ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Позначки:



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

14 Січня, 2020
Grammar Tips
27 Грудня, 2019
Анна Ярошенко: Найкращий час для змін у житті – це зараз

Анна Ярошенко, студентка 1-Ж курсу. 2019 рік уважає переломним у своєму житті. Про вибір фаху не шкодує, наступний рік хоче…

2 Вересня, 2022
Виграли грант й оплатили власне навчання

Студентки спеціальності «Журналістика», освітньої програми «Реклама та PR у медіагалузі», а також ОП «Медіакомунікації» стали переможницями проєкту «Scholarship» від «SEOquick»….

12 Грудня, 2019
Першокурсники-журналісти дізналися про особливості висвітлення безпекової тематики в медіа

Магістрант 2 курсу спеціальності «Журналістика», який працює начальником караулу однієї з пожежно-рятувальних частин міста Києва, поділився професійним досвідом зі студентами-медійниками….